Вівторок, 21 вересня, 2021

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1

Категорії користувачів

Категорії користувачів

Зареєстровані користувачі порталу поділяються на такі категорії з відповідними правами доступу та користування веб-порталом Косівщини:

1Зареєстрований користувач - мінімальний рівень відразу після реєстрації. Має права доступу до розділів для зареєстрованих користувачів. Для переходу на інші рівні доступу звертайтесь до адміністрації порталу через електронну форму або електронною поштою.

2Автор - окрім прав зареєстрованого користувача має право розміщувати свої матеріали на порталі, які автоматично передаються редакторам порталу для перевірки, модерації та підготовки до публікації. Має право самостійно редагувати всі розміщені ним матеріали в режимі он-лайн.

3Автор-Редактор - окрім прав Автора, має право самостійно редагувати в режимі он-лайн всі матеріали веб-порталу, не залежно від того ким вони розміщені.

4Редактор-Видавець - окрім прав Автора-Редактора, має право публікувати матеріали в он-лайн режимі або дозволяти публікацію матеріалів інших користувачів.

Допомога - FAQs