Неділя, 19 травня, 2019
Середа, 08 січня 2014 19:16

Незабутній відпочинок у Косові

Незабутні кінні прогулянки верхи, рибна ловля, гірські велосипеди, прогулянки на снігоступах по буковому лісі, гірські та бігові лижі, сноуборди, катання на ковзанах, повчальні майстер - класи ковальської та гончарної справи, випалювання по дереву, плетіння бісером і багато іншого - все це ідеальний відпочинок в Карпатах.

Косів - унікальне містечко. Тут ви знайдете все для комфортного життя та відпочинку.

Кліматична зона Карпат включає в себе і гори, і ліси. Культурно - історичний ландшафт також різноманітний і багатий. Середньовічні замки і чудові пейзажі гармонійно переплетені в одній зоні.

Ви чули про зелений або, як його ще називають, екологічний туризм? Зелений туризм в Карпатах останнім часом став дуже актуальним і сучасним трендом. Він прекрасно підходить для сімейного відпочинку. Зелений еко - туризм перехрещує в собі активний відпочинок, тісне спілкування з природою, культурне дозвілля і можливість повного занурення в самобутню атмосферу місцевого життя.

Де можна покататися в запряженому возі або верхи на коні, доторкнутися до джерел українських народних звичаїв та ремесел, спробувати свої сили в гончарній та ковальській справах, навчитися різьбити по дереву? Все це, і навіть набагато більше, може запропонувати вам культурний, неповторний та унікальний Косів. До ваших послуг, катання на гірських і бігових лижах, катання на гірських велосипедах, пейнтбол, настільний теніс, більярд і багато іншого.

Також Косів є ідеальним місцем для відпочинку, лікування та оздоровлення завдяки наявності безлічі мінеральних джерел.

Але головне у цьому відпочинку - це чиста, незаймана краса та природа українських Карпат, котра подарує вам незабутні миті активного та сімейного відпочинку на природі.

Читати 850 разів