Субота, 04 липня, 2020
Субота, 14 червня 2014 00:00

Відомі українські письменниці – у Косові

Минулого тижня для всіх любителів художнього слова з нагоди 200- річчя від дня народження геніального сина України Тараса Григоровича Шевченка у районному Будинку культури було організовано літературну зустріч з відомими українськими письменницями Марією Чумарною та Марією Дзюбою.

Ця подія відбулася за сприяння кредитної спілки «Косівська», головою правління якої є Оксана Довгун.

Саме вона розпочала цей захід з хвилини мовчання за всіма загиблими під час страшних кривавих подій в Україні.
– Люди, які працюють у фінансовій сфері, також люблять і цінують справжнє мистецтво, і тому, для всіх присутніх у залі ми даруємо прекрасну можливість ознайомитися з творчістю цих відомих письменниць, – зазначила пані Оксана.

На такому надзвичайно цікавому літературно-мистецькому заході були присутні відомі літератори Косівщини: Аделя Григорук, Микола Близнюк, Ігор Маковійчук, Василь Шкурган, Калина Ватаманюк, Надія Іванюк, Марія Лазарович, Марія Пророчук. А Василь Глібчук зачитав для Марії Чумарної та Марії Дзюби коротку довідку про Косівщину: представив гостям нашого краю вищезгаданих людей; зачитав імена відомих літераторів, що відійшли у вічність; поінформував про лауреатів літературної премії ім. Тараса Григоровича Шевченка – вихідців з Косівщини.

Чудовий настрій та прекрасні емоції для гостей Косівщини і всіх присутніх у залі своїми виступами дарували діти-учасники районного фестивалю «Повір у себе», вихованці Кутської школи мистецтв, тріо бандуристок Косівської школи мистецтв під керівництвом С.Ю.Лазован, яким кредитна спілка «Косівська» надала чудові подарунки.Читати 2020 разів