Вівторок, 21 вересня, 2021

Косівські новини

  • Данина пам’яті +

    Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашій історії кривавих Детальніше
  • Косів - гармонія чистоти і акуратності європейського містечка +

    Косів - районний центр Івано- Франківської області та адміністративно - торговий центр галицької Гуцульщини, а недавно ще й став відомим карпатським курортом. Детальніше
  • Відзначили професійне свято +

    «До міліції, як і до Бога, люди, зазвичай, звертаються тоді, коли їм тяжко, коли потрапляють у біду, коли потребують допомоги; Детальніше
  • 1

Косівські новини

Визвольний рух на терені Космача ніколи не припинявся. Наприкінці 1955 року був арештований останній повстанець у Космачі, а вже на початку 60-х років, а точніше – з 1964 року, Космач почали відвідувати багато представників української інтелігенції: письменники, художники, науковці, мистец­твознавці, історики та багато інших свідомих українців, що цікавились повстанським минулим Космача.

Четвер, 20 листопада 2014 14:22

Творчий дует батька та сина

У Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбулося відкриття виставки робіт двох талановитих майстрів Косівщини, керамістів, батька та сина – Ореста та Миколи Чорних. Роботи з різної тематики виконано у стилі традиційної гуцульської кераміки.

Понеділок, 03 листопада 2014 16:13

Лісова хатинка у Соколівці

На святу Покрову, в день створення Української Повстанської Армії, в селі Соколівка на присілку «Кирничне» відбулося урочисте відкриття лісової хатини – в пам'ять воїнів УПА.

Субота, 20 вересня 2014 07:07

22 дні в полоні терористів

22 дні в невеликій кімнаті, перебували п'ятеро бранців. Виведення на розстріл та участь у «параді ганьби» на День незалежності у Донецьку, організованому сепаратистами. А на додачу – тріснута селезінка та поламані ребра.

Неділя, 07 вересня 2014 15:41

«Підкова» – територія щастя

Недалечко від Шешорів у мальовничому куточку села Пістинь розташована приватна садиба сім'ї Гаврилківих із цікавою назвою «Підкова».

Сторінка 1 з 8