Садиба у Люльки
Відпочинок в Карпатах
Приватна садиба у Люльки

Ласкаво просимо!
Садиба У Люльки - Сайт

Карпати, а особливо Косівщина, - неповторно мальовничий край високих гір, стрімких потоків і чистого повітря. Своєрідність краю, краса його природних ландшафтів, багатий тваринний і рослинний світ Карпат, унікальна скарбниця природних екосистем, де збереглися рідкісні реліктові види флори, фауни і, як ніде в Україні, народні звичаї, традиційна побутова культура, ваблять до себе численних туристів.

Саме тут, в курортному Косівському районі Прикарпаття, Ви зможете насолоджуватись величними краєвидами, походами в гори, водоспадами, гуцульською екзотикою, не потерпаючи від натовпу, тобто сповна. Затишна атмосфера нашого краю підкріплена позитивним емоційним впливом навколишньої місцевості.

Садиба "У Люльки", одна з кращих приватних садиб Косівщини, подарує Вам свій домашній затишок і незабутній колорит відпочинку на Гуцульщині.

Даний сайт садиби "У Люльки" - це запрошення на відпочинок в Карпати. Зовсім недалеко від садиби "У Люльки" (від міста Косів) – знаходяться найзнаменитіші місця українських Карпат: ріка Черемош, Шешори, Космач, Яворів, Верховина, Ворохта, Яремче, Буковель, Коломия та інші.

Важко уявити кращий відпочинок, ніж у Карпатах - тут цікаве заняття для себе знайдуть і любителі активного відпочинку, і відчайдушні екстремали. Саме тут Ви знайдете безліч розваг, які збурять адреналін та подарують незабутні спогади, а ретельно продумані нами тури відкриють перед Вами всю красу Карпатського краю.

Практично поряд з садибою "У Люльки", по території міста Косів, протікає гірська річка Рибниця, в якій Ви зможете покупатись та половити форель. Ми з радістю приготуємо Вам страви з Вашого улову.

Для гурманів ми запропонуємо карпатські страви приготовлені в печі або на ватрі, святкову вечерю в колибі при свічках і потріскуванні палаючого  вогню. Наші страви, дегустація чаїв на карпатських травах та домашні вина не залишить байдужим нікого.

Також, Ви можете відвідати знаменитий Косівський гуцульський ярмарок, де можна придбати унікальні гуцульські сувеніри та ужиткові речі ручної роботи.

Садиба ‘’У Люльки’’ пропонує індивідуальний, сімейний, колективний та корпоративний відпочинок в приміщеннях з дерева. Садиба "У Люльки" - це затишні номера, якісне обслуговування та вдале місцерозташування. Відпочинковий комплекс має в наявності різні типи номерів, оздоблені виключно з дерева та річкового каменю, з авторськими картинами на стінах, виконаними унікальною технікою з кори дерев.

У садибі функціонує сауна з контрастним басейном. Всередині садиби - столова з різноманітним меню домашньої кухні.

Надаємо можливість випрати – висушити та попрасувати свою одежу, можливість приготувати свій шашлик, або приготуємо Вам на замовлення.

Sadiba U Lulki

Відпочинок у Карпатах дозволяє поєднати непоєднуване. Споглядання незворушних гірських пейзажів принесе вам довгоочікуваний спокій та безтурботність.

Відпочивати у нас можна круглий рік. Ми раді вітати Вас в будь-яку пору року, в будь-який час готові забезпечити Вас найкращими умовами для відпочинку.

Будьте певні, в садибі «У Люльки» на вас чекає незмінно дружня обстановка.
Ми завжди раді гостям! Чекаємо на Вас!

 
Тут можна відпочити