Вівторок, 24 квітня, 2018

2.6.26. День виборів

Прийшов день виборів. Як це було уплановано, на дорозі станули молоді хлопці і роздавали тим, що йшли до виборчого льокалю голосувати, картки з номером "Сель-робу-лівиці", а номер цей був 19. До виборів приступило богато партий та ріжних угруповань, всі вони мали свої номера, які надала їм обласна, виборча, реєстрацийна комісия. №1, або як єї називали коротко "єдинка", мала проурядова партия "Безпартийний блок", №8 - "Сель-роб-правиця", №13 - комуністи, №18 - націонал-демократи, №19 - "Сель-роб-лівиця" і №24 - радикали. Решта номерами були позначені партиї та угруповання, які в нашому окрузі впливів не мали.

Вибори ті пройшли серед великого заінтересовання. Вибори такі були, якби градусником, який показував впливи поодиноких партий серед громадянства. Великий відсоток населення брав участь в голосо-ваню. Вислід голосовання в нашому селі був такий: "Сель-роб" - 900 голосів, УНДО - 150 голосів, радикальна партия - 80 і "єдина" - около 70 голосів. Загальний вислід голосовання по виборчому окрузі був такий: "Сель-роб-лівиця" - 16 тисяч, "Сель-роб-правиця" - 18 тисяч, радикали - 35 тисяч голосів. Послом зостав вибраний Шекерик Петро.

Якщо би в "Сель-робі" не прийшло було до розколу, то послом, без сумніву, був би вибраний кандидат "Сель-робу". Богато з виборців, котрі були намірені голосувати на "Сель-роб", побачивши в "Сель-робі" розкол, взагалі, якесь замішання відходили від "Сель-робу" і голосували на радикалів.

 

© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного гіперпосилання на www.kosiv.info - Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Бібліотека - Марія Равшер. Здвиженський храм