Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Субота, 06 червня, 2020

Гуцульщина літературна

Любов Яворська - Земле моя

   Любов Яворська народилася 17 жовтня 1955року в с.Це-ховій на Коломийщині. У 1972р. закінчила Гвіздецьку СШ, а в 1976р. - з відзнакою Івано-Франківський педінститут імені В.Стефаника. Після закінчення інституту вчителювала в Одесі.
   З 1994р. проживає в с.Стопчатові. У 2000р. побачила світ перша збірка поезій Любові Яворської "Вересневі барви". А в 2004р. - друга книжка, "Мелодія душі". Друкувалась у "Джерельних дзвонах - 3,4".
   Любов Яворська. Ця жінка прийшла на землю з рожевих, умитих росами, світанків України. Прийшла, аби прикрасити змодернізовану планету цю квітами, любов'ю, відданістю правді, великою людяністю і жіночністю,
а ще - поетичним словом.
 Її щемливу, ліричну, романтичну, легко раниму душу формували гори, море ірозлогі пшеничні лани України. А іноді здається, що Люба сама зіткана з краси шовкових українських трав, з її піднебесної пісні і чистого-пречистого живого джерела. І коли ця жінка сповна напилася життя і доброго, і злого - втікає у свій внутрішній духовний монастир, аби сам на сам віднайти істину.

   Земле моя

Земле моя, Україно кохана
Ти розцвітаєш, як ряст навесні.
Вільно ступаєш, зірвавши кайдани
І пута імперські сталево-міцні.

Воля і щастя твої нероздільні,
Труднощі разом здолаємо всі
В праці нелегкій зростають вже вільні
Діти твої, як весняний посів.

Скільки зусиль нам ще треба докласти,
Скільки сердець запалити вогнем!
З вірою йти, не зломитись.Не впасти,
Свій на землі будувати Едем.

Книга Гуцульщина літературна - Стопчатівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!