Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Субота, 27 лютого, 2021

Гуцульщина літературна

Росте надійна зміна

                                                          Росте надійна зміна

     На мальовничих берегах Рибниці, з котрої п'ють студену воду віти верб, розкинулось село Старий Косів. Весною воно потопає у блідо-рожевому цвітінні вишень та яблунь, а восени красується в жовтогарячому вбранні груш, черешень, тополь, верб.

      У селі є старенька Старокосівська ЗОШ І-ІІІступенів, якій більше ста років. Учні навчаються у різних корпусах, а центральний знаходиться на території села Вер-бовець. Та незважаючи на всі незручності, зі школи вийшло чимало талановитих людей. Сьогодні, як і багато років тому, у школі навчаються діти із трьох сіл: Смодної, Старого Косова та Вербівця, серед них є такі, що дуже люблять живе українське слово. Ці діти співають, декламують, самі творять маленькі літературні шедеври. Вони стараються продовжувати славні літературні традиції попередніх поколінь, уродженців наших сіл: Марії Яремин-Ци-цак, Миколи Девдюка, Івана Бойчука, Тараса Девдюка, Івана Андрусяка, Тараса Андрусяка та інших.

     Також ми пишаємось творчим доробком юних талантів, які нещодавно навчались у нашій школі, а нині продовжують навчання в інших навчальних закладах. Це студент Львівського держуніверситету Репета Віталій, студентка Ніжинського педагогічного університету Соник Лілія, студентка Тернопільського медуні-верситету Угляр Мар'яна, учень 10-го класу Косівської школи-гімназії Борисяк Іван.

Книга Гуцульщина літературна - Старокосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!