Четвер, 04 червня, 2020

Гуцульщина літературна

Марина Александрук - керівник літгуртка

ЛЮБОВ — ЦЕ СВОБОДА

Ось, що я кажу.
Любов - це ніяка не свобода! Це унікальне почуття, запорука щастя. Любов перпендикулярна відповідальності і паралельна ненависті. Любов - це великий тягар відповідальності. За любимого друга, за себе, за майбутню сім'ю. Список дотичних можна продовжувати, але свободи там не буде.

Мені можна заперечити і навести безліч аргументів на користь тези: любов - свобода, але я стоятиму на своєму. Кохання - це п'янкий полон! Дурман, який поєднує. Любов - це коли дві людини дивляться в одну сторону.

Свобода - це коли ти крутиш головою в пошуках кохання, щоб знайти з ким би то подивитися в одну сторону...

Ми всі такі несхожі, але кохання нас об'єднає і нагадує, що в нас спільні батьки - Адам і Єва. Цікаво було б дізнатися, що про свободу і кохання думають вони, адже кохали вони один одного в раю! А в раю все може бути! Навіть свобода!

Березень... Знову вічна Шевченкова весна прийшла на землю. І саме в цю пору, коли пробуджується природа, хочеться на повний голос говорити про мудре й живе слово Пророка.

Яка повноводна ріка талантів. Адже кожної миті вона народжує нові й нові джерела, що струмками стікають на рідну землю. І напоїти землю цілющою водою -наша суть!

А Тарас Шевченко, як людина з Божим талантом слова і пензля, збирає усі струмки воєдино і, як Добрий Виноградар, пускає їх по своєму винограднику.

І ми йдемо до нього, щоб набратися наснаги до життя, віри в яснішу свою долю, щоб творити...

 

Інтернет версія книги Infoland © Передрук матеріалів тільки за наявністю активного гіперпосилання на www.kosiv.info - Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Книга Гуцульщина літературна - Косівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!