Неділя, 17 січня, 2021

Гуцульщина літературна

Наша школа - колиска юних обдарувань

На високому пагорбі села гордо красується школа. Не одне покоління хлопчаків і дівчат вийшло з її стін.
Гордість школи - її учні, юні обдарування Марина Родик, Ігор Андрейчук, Іванна Стеф'юк.

Клуб любителів художнього слова «Вогник» започаткувала вчитель-методист зарубіжної літератури І.Д. Савицька, прийшовши у 1993 році у сільську школу. Клуб об'єднав творчих школярів, які мали бажання писати поезію і прозу, декламувати, грати ролі у драматичних творах, виступати не тільки перед учнями, а й перед жителями села. Знаючи дітей, які вже мають скромний творчий доробок, учителька створила осередок літературно-художнього клубу. Із першого засідання переконувала вихованців, що з їхніх виражених у художньому слові почуттів ніхто не сміятиметься, що здібності потрібно розвивати, що не можна досягти значних результатів, пишучи для себе. Не осуджувала ніколи тих, хто тільки знаходив у віршуванні точну риму, забуваючи про образність.

Інтернет версія книги Infoland © Передрук матеріалів тільки за наявністю активного гіперпосилання на www.kosiv.info - Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Книга Гуцульщина літературна - Кобаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!