Субота, 16 січня, 2021

Гуцульщина літературна

Володимир Юрійович Григорак

 

Володимир Юрійович Григорак Володимир Юрійович Григорак - талановитий поет, виходець з нашого села. Народився 20 квітня 1939 р. в с. Кобаки. В школі був відмінником, багато читав. Саме книги сформували його майбутній світогляд.

Навчався в Чернівецькому університеті на факультеті журналістики. Згодом перевівся на навчання до Львова. Саме тут в його душу стукає сентиментальна і прекрасна муза поезії.
В 1963 р. в Києві виходить його перша збірка "Зречення".

Згодом він працює в с. Замагора Верховинського району вчителем російської мови та літератури. Кому, як не Володимиру, при-вивати дітям любов до книги? Хто ще так глибоко пірнав у морські глибини книг?

Пізніше працює в редакції м. Заставна. Він є автором збірок "Веселі гуцулята", "Скарби Довбуша", "Зречення". Планує видати збірку інтимної лірики "Пісні про любов".

Володимир Юрійович зробив великий внесок у розвиток вітчизняної музики - на його слова написали мелодію такі композитори як В. Михайлик, Кос Анатольський, І. Поклад, О. Білаш, К. М'язков. Талант цієї людини важко переоцінити: його вірші легко читаються, легко сприймаються, легко запам'ятовуються. Бо в його творах - життя. Таке дивне, незрозуміле, а іноді таке жорстоке!

Книга Гуцульщина літературна - Кобаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!