Вівторок, 22 травня, 2018

Гуцульщина літературна

Мар'яна Лавринюк - Яка ж вона?

Не кожна людина, що проїжджає через моє село, знає про її легендарну назву, про її мальовничі гори та лісостепи, про те, як мелодійно співає тутешня річка, як ніжно вигрівають весною на скрипці струмочки, і яке прекрасне небо над нами, то вкрите зорями, ніби поле ромашками, то засліплене промінчиками сонця.
Це моє рідне село Прокурава оповите веселковою любов'ю людей, та поезіями вихідця села, лауреата Шевченківської премії Василя Гарасим'юка.

Народилася я 1988р. 6 серпня, коли земля моя буяла золотистою пшеницею.

Я дуже люблю милуватися карпатською природою, адже вона надихає мене на мої творчість. Моя рідна Батьківщино, моє рідне село, мої батьки, учителі, низький Вам уклін за те, що Ви створюєте в моїй душі і в серці поета з 12 літ.

ЯКА Ж ВОНА?..

А яка ж вона, оця моя доля,
Що з небес від Бога - лине до землі,
Ангельською сповнена любов'ю,
Подарована матусею мені.

Доле моя, ну яка ж ти?
І яка душа твоя - скажи?
Що від тебе, доленько, чекати,
Чи до мене добра будеш ти?

На землі ніхто цього не знає:
Незбагненна тайна для усіх:
Й кожен в Господа благає
Для людей, для себе мирних днів.

Інтернет версія книги Infoland © Передрук матеріалів тільки за наявністю активного гіперпосилання на www.kosiv.info - Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Книга Гуцульщина літературна - Брустурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!