Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Неділя, 24 січня, 2021

Гуцульщина літературна

Марійка Бойцуняк - Молитва

                                     Хай загориться дитяча іскра творчості

    У 2003 році на багатій літературній традиції села гурток відновив свою діяльність. Того ж року побачив світ перший часопис учнівської творчості «Цвіт папороті». Ми віримо, що у кожної людини (дитини чи дорослого) є у душі нерозкрита, не-пізнана, як і цвіт папороті іскра творчості. Ми хочемо дати кожному шанс розшукати свій цвіт папороті, йти до вищого, досягти своєї мети.
   У 2004 році на базі методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації проведено обласний семінар керівників літературних студій і гуртків. Педагогічний колектив школи і літгуртківці організували зустріч учасників семінару з членами літгуртка «Цвіт папороті» у світлиці «Батьківська хата Василя Герасим'юка». Незабутньою вона залишилась як для гостей, так і для юних літгуртківців, педагогічного і батьківського колективів школи. Із задоволенням читали свої перші поезії члени літгуртка.

     Молитва

До тебе звертаюся, Боже,
Хай воля Твоя допоможе
Нам мудрими й мужніми стати,
Землі Твоєї дар оберігати,
Не йти по ній у мовчанні,
А бачити кожну стеблину,
У серці нести Україну!

Книга Гуцульщина літературна - Прокуравська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!