Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Вівторок, 22 серпня, 2017

Гуцульщина літературна

Ганна Гуцуляк - Поезія - душі звучання

Ганна Гуцуляк, учитель української мови і літератури, керівник гуртка:
    «Оглядаюся на свої дороги, які меркнуть за горизонтом, і ні за чим не шкодую. Життя мудре, усе на світі
справедливе, навіть гіркі невдачі й болючі удари долі, гострі каміння заздрощів, підступності, зрад. За все дякую.
Бо все було доцільно, допомагало рости духовно.
    42 роки віддано школі, жодного разу не пошкодувала. Кажуть, що світом рухає ЛЮБОВ.
Любов - це вміння слухати тишу. Тиша щедро обдаровує талантом творити.
Любов - це вміння віддати поезію людям, без очікувань подяк, похвали, слави».

Поезія - душі звучання

Поезія - душі звучання,
Вона ніколи не бува німа.
Вона - мелодія кохання
Серед бурхливого життя.

Вона пробуджує і смуток, а чи радість,
Уміє заспокоїти, чи викликати біль.
І неможливо передати цю впливовість
На розмаїтий і духовний світ.

Якщо ти ще не звідав цього відчуття,
Ти імітуєш повне пристрастей
                                    людське життя.
І лиш для тих, хто тонко слово відчуває,
Поезія - це полум'я, яке в душі палає.

І може, не відомий смак цей джерела,
Проте не забувайте ви слова:
Навчитись швидко римувати -
Це ще не значить, що поетом стати.

Я думаю: поети пишуть не для слави,
Ви йдете вірними шляхами.
Я думаю: поети пишуть для душі,
Бажаю успіхів усім.

Це лише частинка творчих доробків літгуртківців. В наших авторів, безумовно, відчутні спільні мотиви, бо їхня творчість починається з народних джерел Але пишуть вони про найсвятіше: про хліб і мову, про рідну матір і неньку-Україну. Про Духовне. Юні поети знаходять найщиріші слова. їхнє слово допомагає відкрити сонячну планету Душі з материками Совісті й Добра. І не тільки відкрити, а й збагнути таїну людської душі, побачити в ній світло. Адже Світло Душі - наймогутніша сила життя. А так хочеться, аби було багато Сонця і Світла в душі кожного з нас. Тоді буде багато Світла в Україні. Творімо цей світ!

Книга Гуцульщина літературна - Малорожинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!