Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Четвер, 27 квітня, 2017

Гуцульщина літературна

Роксолана Слюсарчук - Візитка

Поетичний світ дитинства

Перед нами - поетичний світ дитинства зі своїм щирим дитячим баченням і відчуттям.
   Кажуть, що ми байдужіємо й черствіємо, втрачаємо віру. Духовно бідним виростає нове покоління українців. Та це далеко не так.
   В Малому Ріжні після довгої затяжної зими, зігріті весняним сонцем, проростають паростки. Прислухаєшся - і чуєш їхні непідробні голоси.
   Першими такими паростками проросли для Малого Ріжна імена юних поетів, Роксолани Слюсарчук, Людмили Ворот-няк, Христини Луканюк, Марії Фейчук, Богдана Мойсюка.
   Чарівний світ рідної землі дарує юним поетам свою красу, озивається в їх душах прекрасними поетичними рядками. І скрізь панує добро, любов та милосердя до всього живого, найщиріші слова знаходять вони для вираження думок і почуттів.
   Серед щоденних турбот просяться на папір прості дитячі слова. Але справжню любов відчувають до рідної мови, якою розмовляють їх батьки.
   Рідний край для юних талантів - це Україна, маленька берізка, квіти, калина.
  Роксолана Слюсарчук І закінчила музичну школу, тому намагається писати  музику до окремих
творів.
  Вона відчуває поетичне слово кожним порухом своєї душі, і розуміє, що література - то її доля, життя,
щастя, радість.
  Роксоланина творчість - то не лише Україна, а й, здається, світ увесь умістився в них.

Візитка

Я народилась на Вкраїні
У Карпатському селі,
Де смереки мріють сині,
Де потічки голубі.
Роксоляною назвали
Дорогі мої батьки,
А ще Настею краяни
Мене кличуть залюбки.
Образ Насті - то мій Ангел,
Що мене він береже.
Легендарний і прекрасний -
У романі він живе.
Роксолана - не з роману
Загребельного Павла.
Я - із Косівського краю,
Із Роженського села.

Книга Гуцульщина літературна - Малорожинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!