Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Середа, 20 червня, 2018

Гуцульщина літературна

Тимочко Інна - Світанок

   В даний час перші спроби пера роблять гуртківці Тимочко Інна, Пліхтяк Олександра, Гасюк Віта, Атаманюк Лілія
та Бойко Тетяна.
Досить приємно, що її сестра Інна наслідує Іоланну і також проявляє свої здібності у вивченні основ наук (переможець районних предметних олімпіад та призер обласної математичної олімпіади-2-е місце). Пише твори, що вражають своєю лаконічністю, тривожать серце і душу.

 

   Тимочко Інна наслідує  сестру Іоланну, пише тво-В--Д \ ри, що вражає своєю лаконічністю, тривожать серце і душу.

                                                         Світанок 

    Ось уже вкотре над сонними травами пронісся жайворонок - сонця вісник, світла символ, а за ним - перші промені сонця, що вітали новий день. Це був теплий весняний ранок.
   А все почалось із тихого пташиного співу в сонних травах. Від нього все сколихнулося довкола, обтрусило вранішні краплі роси, стрепенулося й ожило. І хоча ще була ніч, і ще лише починало світлішати небо за лісом, як лісові мешканці вже давно не спали. Вони чекали свого довгожданого сонця. І ось ця мить настала. Небо все блідло й блідло, блідло й блідло, і нарешті скинуло з себе темну пелену ночі. А за тим не забарилось і тепле сонячне проміння. Воно дісталось навіть у найтемніший лісовий куточок і розбудило його жителів. Потім же ліс зустрів і саме сонце, що поважно виплило
на небо, оглядаючи все навколо. Так починався новий травневий день.

Книга Гуцульщина літературна - Микитинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!