Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Неділя, 23 квітня, 2017

Гуцульщина літературна

Гуцульщино моя,мій краю калиновий - Великий Рожин

Гуцульщино моя, мій краю калиновий

Село...село. Краса моя і сила,
             Мій вічний, незів'ялий первоцвіт.
             Душі моєї сонячне розкрилля.
             Мойого серця неосяжний світ.
  Поміж зелених гір Карпат розкинулось мальовниче село Великий Рожин. Немов дівчина в вінку, красується воно
між біленьких хат та зелених садів. Й здається, немає кращого села в цілому світі.
  Рідне село. Ти найкраще. Закутане осінніми туманами, засипане білими снігами, заквітчане зеленими садами
навесні чи в золотому серпанку сонця влітку, коли хвилюються сінокоси, - завжди ти гарне. Тут пахнуть росами світан-ки, мелодійно видзвонюють джерела, зустрічаючи новий день. Вся ця рідна зваблива природа наповняє
серце й душу людини чимось неповторно прекрасним. Так тепло й затишно стає на душі, коли йдеш стежкою до
рідної школи, яка, мов рідна домівка, завжди кличе на свій поріг.
   Літературний гурток «Чар-зілля» об'єднує учнів 6-9 класів. В своїх віршованих рядках ці обдаровані діти дарують нашому читачеві часточки своїх дитячих сердець. їхня бурхлива, дитяча уява переповнена любов'ю до отчого
краю, рідної домівки, чудової природи.
   Тож пропоную вашій увазі перші зернини творчості наших учнів.

Книга Гуцульщина літературна - Великорожинська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!