Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Середа, 28 червня, 2017

Гуцульщина літературна

Христина Юращук - На санях з Миколаєм

На санях з Миколаєм
                                                                                   (Замальовка)

Наступало свято Миколая. Ніч була чудесна. Зорі сяяли на небі, як золоті намистинки. Я уявляла, як Миколай опускається санями на землю, які у нього прекрасні коні.
    І в раз приснилося: я їду на санях зі святим Миколаєм, біля нас сріблилися ангели надзвичайної краси.
   - Сьогодні побачиш багато цікавого! -сказав Миколай. Ми зупинилися. Я глянула назад і побачила багато листів.
   - Це листи від дітей усього світу - промовив Миколай. Я дуже здивувалася, аж у душі щось ворохнулося. Звідки у Миколая стільки сили і терпіння перечитати їх і підібрати кожній дитині подарунок? Адже він тільки один, а дітей так багато.
   Раптом я почула голос:
  - Уставай, доню, пора до школи!
   Це була мама. Вона перервала мою надзвичайну мандрівку на санях з Миколаєм. Спочатку я засмутилася,
але потім заспокоїлася, бо весь день, коли заплющувала очі, бачила біля себе Миколая і ангелів.

Книга Гуцульщина літературна - Баня-Березівська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!