Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Понеділок, 26 червня, 2017

Гуцульщина літературна

Ольга Томич - Різдвяна казка

Різдвяна казка

Все зачароване різдвяною казкою. Десь тихо потріскує морозець, малює на вікні зимові візерунки.
У печі горить яскравий вогник, гріє душу благодатним теплом. Під ялинкою заснуло маленьке кошеня.
Бабуся порається біля печі, мама застеляє стіл святковою скатертиною. Тато одягнув вишиванку -
я зачарувалась її кольорами. В оселі панує тиша, тільки чути стук старого годинника.
   Ось на столі дванадцять страв. Ми почали вечеряти, в оселі погасло світло, лише свічка крихітним
сяйвом на шматки розривала темряву. Незабаром під нашим вікном пролунала дзвінка коляда - це малі
колядники прославляють Христа. Бабуся з дідусем сіли на стареньку лаву і теж завели колядку. Я
притулилась до маминих рук. На душі стало легко, спокійно, і я заснула. Почулись тільки татові слова:
«Яка чудова ця різдвяна казка!»

Книга Гуцульщина літературна - Баня-Березівська загальноосвітня школа І-ІІ ст.

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!