Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Вівторок, 12 грудня, 2017

Гуцульщина літературна

Іванна Ризуняк - Бджілка і джміль

Бджілка і джміль

Жила собі Бджілка. Була вона дуже доброю, милою, працьовитою. У неї в домі завжди був лад. Бджілка також завжди допомагала всім, кому потрібна була допомога.Одного дня Бджілка занедужала. І, як не дивно, ніхто не хотів їй допомагати. Про біду Бджілки дізнався один Джміль. Вона не раз його виручала, тому Джміль не забув працьовитої Бджілки і подався до неї додому.
   - Я хочу тебе вилікувати і завжди допомагати тобі, - Загудів Джміль біля хворої Бджілки.
   - А я вже думала, що всі про мене забули, та бачу, що справжні друзі пізнаються тільки в біді, - радо обізвалася Бджілка, побачивши, що вірний друг не забув про неї.
   Пройшли дні, і Бджілка видужала, завдяки Джмелеві. З того часу вони стали друзями - нерозлийвода. Навіть на луг разом літають, і часто джміль допомагає її нести мед до вулика, а вдячна Бджілка пригощає медом свого вірного друга.

Іванна Ризуняк, учениця 6 класу.

Книга Гуцульщина літературна - Акрешірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!