Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 180
Четвер, 04 червня, 2020

Гуцульщина літературна

Настя Козак - Біле латаття

  Настя Козак - учениця 3-А класу. По родовідній лінії мами успадкувала любов до літератури, танців, а від батька перейняла акуратність в усякій роботі.Саме батько дав поштовх писати казки, бо завжди вважав, що найкращим подарунком для дочки є добра книга казок.
    Настя - відмінниця навчання, спокійна і ввічлива дівчинка, яка стає сьогодні на добрий старт до свого казкового Олімпу.

                                                             Біле латаття

   На озері по воді плавало біле латаття. Воно дуже хотіло, бути серед людей, з нетерпінням чекало, щоб хтось взяв його з собою. Одного літнього дня маленька дівчинка Наталочка вирішила піти до озера. Латаття побачило дівчинку і скоріш поспішило до неї. Але ніяк не могло зрушити з місця. Воно так хотіло познайомитись з Наталочкою! І почало плакати. Риби відчули, що вода в озері якась солона, і висунули свої голівки з води. Побачили гарну, але заплакану квітку й спитали:
- Чому ти плачеш?
- Я дуже хочу дістатись берега, але мені не дозволяє моє довге коріння. Рибкам стало жаль квітки, і вони вирішили допомогти. Попливли до рака. Рак вислухав прохання і поспішив на допомогу. Він підплив до квітки і відрізав клешнею довгий корінець - стебло. Біле латаття радісно підпливло до дівчинки і сказало:
- Візьми мене із собою, мені так самотньо!
  Наталочка взяла латаття на ручки і понесла додому.

Книга Гуцульщина літературна - Тюдівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Бібліотека порталу Косівщини та Гуцульщини пропонує переглянути не тільки твори косівських авторів. До вашої уваги книга "Гуцульщина літературна", книга Марії Равшер "Здвиженський храм" та інші твори про Косів, Косівщину та Гуцульщину.

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!