Субота, 23 червня, 2018

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле

29 січня у Народному домі м.Коломиї відбулася розколяда дітей і молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії – «Ой, радуйся, земле». Розпочалося святкове дійство благословенням Правлячого Архієрея Кир Миколая (Сімкайла), який побажав всім присутнім Божого миру, любові і злагоди.

У своєму зверненні владика Миколай наголосив на українській традиції вертепів, колядок і щедрівок, які передаються з покоління в покоління. «Коляда – це молитва, у якій прославляється прихід Спасителя на землю, тайна Воплочення Божого Сина…», – сказав Архієрей.

Також єпископ подякував учасникам розколяди і всім, хто до того причинився, а це дирекція Народного дому і його працівники, вчителі, парохи і катехити. Подяку було висловлено на адресу Катехитичної комісії єпархії і її голові сестрі Павлі Бабій за організацію вже традиційного свята.

Своїми колядками діти, молодь і дорослі прославляли велич і доброту Дитятка Ісуса, наповнюючи серця глядачів любов’ю Божою і радістю. Силою оплесків зал зустрічав кожен колектив, а зокрема: вертеп дітей з Микуличинської школи, вертеп дітей з Воскресінецької школи, бандуристи з катехитичної школи м.Чернівці, дитячий хор з Тлумацької ЗОШ; вокальну групу дітей з дитячого духовного хору «Вервичка» - м.Надвірна, камерний хор «Еллеус» – м.Надвірна; дитячий гурт «Перлини карпат» - школа №8, м.Коломия, народний аматорський вокальний ансамбль «Серпанок», дует хлопчиків з Городенківської ЗОШ, квартет дівчат із ЗОШ с.Задубрівці, Снятинського району, дитячий катедральний хор «Діти Світла» з собору Преображення Христового м.Коломия, група дітей зі Стопчатівської школи.

Сольні номери представили коломияни: Роксолана та Любомир Зінчуки, Вікторія Урдейчук; Іванка Андрійків, Мар’яна Кухарчук, Христина Васкул (переможці конкурсу «Пісня серця»), Дарина Сидорук. Солісти зі Снятинщини: Андрій Бигар (переможець гран-прі конкурсу «Пісня серця»), Інна Кручко, Вікторія Востренкова.

За участь у святковому дійстві «Ой, радуйся, земле» с.Павля подякувала Преосвященному владиці Миколаєві, присутнім священикам, учасникам, ведучим Роксолані Зінчук та Ірині Радиш, глядачам та побажала всім Божого благословення.

Повідомила с. Павля Бабій для прес служби єпархії


В Коломиї запрацював реабілітаційний центр для дітей з вадами

2012-01-31 15:35:35

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле Пройшло півтора місяця з часу офіційного відкриття Коломийського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду "Ой, радуйся, земле"

2012-01-31 10:30:10

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле 29 січня у Народному домі м.Коломиї відбулася розколяда дітей і молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії…
Владика Миколай благословив фестиваль колядок, вертепів та щедрівок

2012-01-31 09:00:42

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле 28 січня Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) разом із єпископом Іваном (Бойчуком), єпархом Коломийсько-Косівським УПЦ (КП)…
У переддень 94-річниці бою під Крутами у Коломиї прощалися із Дмитром Гриньківим

2012-01-30 17:00:08

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле Прощання із Почесним громадянином міста Коломиї Дмитром Гриньківим відбулося в суботу, 28 січня, у Коломийському драмтеатрі.
Відійшов до вічності Почесний громадянин міста Коломиї – Дмитро Гриньків

2012-01-25 17:15:42

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле Сьогодні, 25 січня, помер Дмитро Гриньків, відомий поет, прозаїк, громадський діяч та великий патріот України.
Вихованець Івано-Франківської духовної семінарії Віталій Марук отримав дияконські свячення

2012-01-23 14:40:47

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле У неділю по Богоявленню Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколай (Сімкайло) уділив дияконські свячення піддиякону Віталію Маруку…
Буковинський вертеп 2012

2012-01-23 10:15:14

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле З великим піднесенням, натхненням, ентузіазмом та задоволенням чернівецька „Обнова” цього року принесло жителям Чернівців радісну звістку…
Реколекційний центр Сестер Служебниць в запрошує на реколекції "Дозволь себе віднайти…"

2012-01-18 09:00:34

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле Реколекційний центр Сестер Служебниць в м.Надвірна, Івано-Франківської області запрошує дівчат віком від 16 років і старших, на реколекції…
З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели щорічну розколяду Ой, радуйся, земле 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.

Косівщина - Різне та цікаве