Вівторок, 19 червня, 2018

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці

Напередодні різдвяних свят, підкомісія «За тверезість життя» Коломийсько-Чернівецької єпархії, яку віднедавна очолює о. Ярослав Стеф’юк, розпочала новий цикл праці – відвідини з місійними зустрічами парафій єпархії.

Перша зустріч відбулася 21 грудня з учнями та вчительським колективом ЗОШ с. Корнич. Отець Ярослав провів виховну годину із старшокласниками на антиалкогольну тематику. Слід відзначити надзвичайну зацікавленість слухачів, адже ця тема болюче торкається, на жаль, майже кожної української родини, а діти найчастіше страждають внаслідок алкогольного узалежнення батьків. Отець-місіонер розкрив причини, які приводять до падіння у вир «зеленого змія», та переконливо довів дітям про потребу не тільки остерігатися від вживання алкоголю, тютюнопаління чи, чим більше, наркотиків, але й показав способи, як протидіяти цьому страшному злу. Більше години учні та вчителі уважно і зацікавлено слухали, ставили питання. А на завершення щиро подякували як о. Ярославу, так і парохові с. Корнич о. Василеві Коновалюку, який виступив з ініціативою такої духовної розмови. Директор школи п. Василь Лапчинський також подякував священикам та побажав, щоб такі зустрічі відбувалися і в майбутньому.

Потім на сусідній парохії Покрову Пресвятої Богородиці с. Королівка духовенство, разом з парохіянами відслужили Акафіст до Чудотворного образу «Невипиваємая чаша» в наміренні визволення від алкогольних, тютюнових чи інших залежностей парафіян цих сіл, а отець Ярослав виголосив місійну науку, в якій, разом з історією появи цього чудотворного образу, висвітлив ту велику боротьбу, яка відбувається над кожною душею, що потрапила у залежність від злого духа.

Подібні зустрічі будуть відбуватися на всіх парафіях єпархії, адже тільки спільною просвітницько-духовною працею можна подолати «зеленого змія» та врятувати душі християн.

Автор: о. Олександр Селезінка


З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.
У Львові обговорили проблеми людей, котрі потрапили за ґрати

2012-01-14 11:28:23

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці З 9 по 13 січня у приміщенні Львівської духовної семінарії УГКЦ відбулася конференція Європейської філії Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах.
У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

Підкомісія За тверезість життя Коломийсько-Чернівецької єпархії розпочала новий етап праці 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.

Косівщина - Різне та цікаве