Вівторок, 24 квітня, 2018

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей Щороку впродовж 9 років Карітас України організовує благодійну акцію «Різдвяна свічка». Її метою є збір коштів для допомоги соціально незахищеним дітям. Результати цієї акції є однозначно вагомим виявом нашої благодійності та конкретної допомоги соціально незахищеним дітям.

Кожного року діти-сироти, діти з неблагополучних та малозабезпечених родин, неповносправні діти і молодь, діти трудових мігрантів мають можливість брати участь у проведенні духовно-оздоровчих літніх таборах, відвідувати пізнавальні екскурсії, долучатись до роботи навчальних груп і творчих гуртків в дитячих соціальних центрах, організовувати особливі свята, також бути отримувачами адресної допомоги.

Дана благодійна ініціатива має подвійну мету: не лише зібрати кошти для допомоги потребуючим дітям, але й звернути увагу кожного з нас до проблем дітей, що живуть поряд і перебувають у кризових обставинах життя.

«Різдвяна свічка, запалена від Вифлеємського вогню, нагадає нам про те, що є покинуті діти, діти-сироти, діти з певними фізичними вадами, «діти вулиці» - ті, кому мусимо подати руку допомоги. Жертвуючи на «Різдвяну свічку», уявно запрошуємо таку дитину до нашого святкового столу, - наголошує у своєму зверненні Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Єпископ Микола Сімкайло. – Нехай же промінь світла від Різдвяної свічки через Ваше милосердя розтопить кригу навколо багатьох дитячих сердець та об’єднає за Вашим Святвечірнім столом всю Церкву – і Вашу родину, і всіх, хто страждає у цьому світі, і тих, хто віді йшов до Вічного Дому Отця Небесного.

Благословляючи проведення акції «Різдвяна свічка», закликаю всіх вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії підтримати цю акцію милосердя, придбавши у Ваших храмах «Різдвяні свічки» та запаливши їх на Святвечір у кожній християнській домівці».

Акція полягає у розповсюдженні свічок, – участь у виготовленні яких приймають люди з особливими потребами, – в першу чергу через парафії, церковні громади в Україні і закордоном, також через партнерські організації, спільноти і серед усіх бажаючих жертводавців. Різдвяну всічку можна придбати в кожному Храмі Божому, який належить до Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, а також у волонтерів. Коштує Різдвяна свічка 8 гривень.

Минулого року вдалось розповсюдити понад 100 тис. таких свічок. Завдяки зібраним пожертвам багато дітей були зігріті та нагодовані, отримали позитивний досвід молитви та спілкування. Чимало дітей повернулося до життя у суспільстві, і у недалекому майбутньому зможуть стати активними громадянами України.

Кожна запалена різдвяна свічка – особистий внесок в опіку соціально незахищеними дітьми. Адже усі, хто запалить таку свічку, допоможе запалити вогник надії і добра у дитячих серцях.

Коли береш, – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!

Джерело: Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»


З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.
У Львові обговорили проблеми людей, котрі потрапили за ґрати

2012-01-14 11:28:23

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей З 9 по 13 січня у приміщенні Львівської духовної семінарії УГКЦ відбулася конференція Європейської філії Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах.
У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

Різдвяна свічка - надія обездолених дітей 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.

Косівщина - Різне та цікаве