Понеділок, 25 червня, 2018

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

14 січня, у день празника Обрізання Господа нашого Ісуса Христа та Святого Василія Великого, владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с. Середній Березів Косівського району.

У дверей храму владику зустрічали віряни та парох о. Роман Шкабрій, декан Березівський. На Божественній Літургії, яку очолив Архієрей, співслужили: о. Володимир Прокіпчік, судовий вікарій єпархії та о. Володимир Білослудцев, секретар єпарха.

Звертаючися до присутніх, владика Миколай наголосив на важливому аспекті в житті кожного християнина, – усвідомлення повсякчасної Божої присутності.

“Сьогодні ви прийшли до цього Божого храму, бо розумієте наскільки Бог є важливим для вас, яку важливу роль відіграє в вашому житті. Господь запрошує людину до особливої злуки: “У домі Отця мого місця багато (Ів. 14, 2)”.

Єпарх закликав присутніх бути добрими християнами, а це за словами Архієрея, відбувається через практичне застосування Божого Слова. Особливу увагу єпископ звернув на Святі Тайни, що є могутнім джерело Божих ласк.

«Так як Йосиф і Марія принесли Дитятко Ісуса на восьмий день після народження, щоби жертвувати його Богові, так і ми намагаймося через своє життя засвідчувати любов і жертвенну відданість Господеві”, – сказав владика Миколай.

Опісля єпископ привітав пароха о. Романа Шкабрія з 15-літтям ієрейського служіння, а оскільки священик служіть всі ці роки у парохії села Середній Березів, то єпарх відзначив, що це є святом всієї громади. Опісля свого душпастиря вітали миряни.

Владика подякував о. Роману за ревне душпастирське служіння на парохії і за виконання уряду декана. Єпарх подарував протопресвітеру трьохраменний різьблений хрест.

Отець Роман висловив слова подяки владиці Миколаєві за батьківське піклування в його священичому служінні та пригадав роки юності, коли він прислуговував в катедральному соборі Воскресіння Христового в м. Івано-Франківську, коли там був настоятелем владика Миколай.

«Перосвященний владико, Ваші поради та підтримка були визначальними у формуванні мене як священика», – сказав о. Роман. У намірі громади села був відслужений Акафіст до Св. Василія Великого. Також Архієрей здійснив обряд мирування.

Повідомив о. д-н Олег Гриців для прес-служби єпархії


З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського

2012-01-16 14:19:32

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського 14 січня владика Миколай (Сімкайло) відвідав з пастирським візитом парохію Успіння Пресвятої Богородиці с.Середній Березів.
Митрополит Володимир Війтишин відвідав Тлумач

2012-01-16 10:45:38

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського 9 січня Митрополит Івано-Франківський Архієпископ Володимир Війтишин відправив Архієрейську Службу Божу у храмі Пресвятої Трійці м.Тлумача.
У Львові обговорили проблеми людей, котрі потрапили за ґрати

2012-01-14 11:28:23

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського З 9 по 13 січня у приміщенні Львівської духовної семінарії УГКЦ відбулася конференція Європейської філії Міжнародної католицької комісії душпастирства в тюрмах.
У соборі Архістратига Михаїла м.Коломиї молилися з Архієреєм

2012-01-10 17:51:02

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського На празник Святого первомученика архідиякона Стефана владика Миколай молився разом із вірними собору Святого Архистратига Михаїла м.Коломиї.
На празник Пресвятої Родини Архієрей молився з буковинцями

2012-01-10 17:00:23

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського На другий день Різдвяних свят, Святої Родини, владика Миколай молився з вірянами Буковини. Єпарх очолив Святу Літургію…
З колядою до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії (фоторепортаж)

2012-01-10 16:15:01

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського Хорові колективи, дитячі вертепи прибували до єпархіального управління, щоб колядою прославити Новонародженого Ісуса…
На Різдво Христове Архієрей молився за єпархіальну паству

2012-01-10 15:45:48

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського У день Різдва Хистового єпископ Миколай (Сімкайло) молився Святочну Божественну Літургію у Катедральному Соборі Преображення Христового…
На Святвечір у Товмачицькій колонії освятили церковні дзвони (фото, відео)

2012-01-10 13:10:30

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського 6 січня Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення церковних дзвонів на території виправної колонії №41.
Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського 4 січня відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).
Владика Миколай, 1 січня: Бажаю кожному християнинові збагатитися чеснотами

2012-01-02 14:22:11

З 15-літнім ювілеєм священства Архієрей привітав о. Романа Шкабрія, декана Березівського 1 січня владика Миколай (Сімкало) відправив Божественну Літургію, у якій просив благословення для вірян єпархії.

Косівщина - Різне та цікаве