Понеділок, 18 червня, 2018

Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

Фахівець морального богослов’я Микола Прохаска отримав дияконські свячення

2012-01-06 09:00:05

4 січня у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці відбулися дияконські свячення Миколи Прохаски, які здійснив єпарх Коломийсько-Чернівецький Преосвященний Миколай (Сімкайло).

На початку владика Миколай розповів присутнім про кандидата до свячень: “Сьогодні будемо поставляти у піддияконський та дияконський чин брата Миколу, що закінчив студії в Івано-Франківській теологічній академії та продовжив навчання у академії Алфонсіана м. Рим, впродовж 2009-2011 років, де здобув науковий ступінь – ліцензіат морального богослов’я”.

У часі Божественної Літургії піддиякон Микола отримав із святительських рук владики Миколая дияконські свячення. Опісля єпископ звернувся до новопоставленого диякона: “Сьогодні ти став на дорогу служіння Христові і Його Церкві. Святий архідиякон Степан є прикладом дияконського служіння, бо він показав яким воно повинно бути: вірним і мужнім, повним віри та любові до Господа. Не бійся труднощів, але в усьому покладайся на Христа, який є Спасителем усіх”.

Святу Літургію з Архієреєм співслужили: о. мітрат Петро Чиборак, о. Руслан Озарко та інші священики. Нововисвячений диякон Микола висловив слова вдячності єпископові та пообіцяв гідно виконувати покладене на нього служіння для добра Христової Церкви. Ще диякон подякував присутнім священикам та родині.

Диякон Микола Прохаска за благословенням Преосвященного Миколая направлений на дияконську практику до парохії смт.Заболотів.

Джерело: Прес-служба єпархії

126

Косівщина - Різне та цікаве