Неділя, 22 квітня, 2018

Нова богослужбова каплиця в Стопчатові

Нова богослужбова каплиця в Стопчатові

Нова богослужбова каплиця в Стопчатові

2011-10-24 16:00:08

23 жовтня Преосвященний владика Миколай Сімкайло завітав з пастирським візитом до с. Стопчатів Березівського деканату, де у супроводі численного духовенства освятив богослужбову каплицю Різдва Івана Хрестителя. Каплиця споруджувалася спільними силами, молитвами та пожертвами парафіян на чолі з о. парохом Володимиром Прокіпчуком, майже два роки, за особливими зусиллями старшого брата п. Миколи Паниська. Нова церковна споруда постала з потреби місцевої парохії Святого Миколая для виконання похоронних богослужінь на новому кладовищі.

Владика Миколай звертаючись до великої кількості присутніх, акцентував на вартості життя християнина. Має воно заслуги, коли виконуємо заповіді любові до Бога і ближнього. “Любов до Бога і до ближнього згуртувала всіх вас сьогодні тут щоб радіти плодові вашої жертвенної праці, яким стала оця каплиця”.

Отець Володимир по закінченні Божественної Літургії сердечно подякував Преосвященному Владиці Миколаю за освячення та всім хто спричинився до будівництва каплиці: “Ваша жертва і молитва назавжди залишиться у молитвах Літургії в числі жертводавців та доброчинців парохії”.

Опісля владика Миколай вручив подячні грамоти всім, хто своїми пожертвами спричинився до будови нової каплиці. На завершення арихпастир уділив всім мирування.

Автор: диякон Олег Гриців для прес-служби єпархії

119

Косівщина - Різне та цікаве