Субота, 23 червня, 2018

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині

25 вересня у відомому селі Поляниця, де розташований ТК «Буковель», на Божественну Архієрейську Літургію прибули два єпископи УГКЦ та численне священство. На пожертви вірян та доброчинців для місцевої парохії Введення у храм Пресвятої Богородиці цього дня урочисто освятили резиденцію.

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколай (Сімкайло) та єпарх Івано-Франківський Володимир (Війтишин) очолили Святу Літургію. Діти і молодь місцевої громади також особливо готувалися до свята, урочисто зустрічали гостей, були присутні на Богослуженні у національних строях, а опісля подарували присутнім святковий концерт.

Владика Миколай виголосив проповідь на основі прочитаного недільного Євангелія. Головний наголос Архієрея був поставлений на виконанні двох головних заповідей любові: «Люби Господа Бога твого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всією думкою своєю. А друга подібна до неї: люби свого ближнього, як себе самого» (Матей 22. 38-39). «Для торжества зла необхідна одна умова, – сказав єпископ, – щоб добрі люди сиділи склавши руки».

Нова резиденція служитиме всій парохіяльній громаді, тому і радість з цієї нагоди була спільною. Тут є просторий конференц-зал, кімнати для катехизації, для дозвілля молоді, а також тут проживатиме місцевий священик.

Владика Миколай відзначив подячними грамотами близько півсотні доброчинців, а також вручив грамоту від Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ для Олександра Шевченка, директора ТзОВ «Скорзонера» та туристичного комплексу «Буковель»: «З нагоди 40-літнього ювілею народження і за вагоме меценатське служіння, постійне сприяння у розбудові та розвитку духовно-національного життя Карпатського регіону, пропаганду серед дітей та молоді здорового способу життя» (текст з грамоти).

Джерело: Прес-служба єпархії


Приклад поваги та порозуміння: Відкриття відреставрованого пам'ятника жертвам нацизму

2011-10-10 09:00:27

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині В м.Надвірна відбулися урочистості з нагоди відкриття відреставрованого пам’ятника жертвам нацизму, розстріляних німецькими окупантами 1941 року.
Катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха» презентовано у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

2011-10-08 19:00:25

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині Коломийсько-Чернівецька єпархія святкувала цьогорічний День Катехита, а разом святкувала і подію, якої наша молода, відроджена з руїн 20 літ тому Церква…
Єпископ Димитрій (Григорак) вперше відвідав Коломийсько-Чернівецьку єпархію

2011-10-06 11:45:56

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині 5 жовтня до консисторії Коломийсько-Чернівецької єпархії вперше як Правлячий Архієрей Бучацької єпархії завітав єпископ Димитрій (Григорак).
Єпископи УГКЦ написали Президенту України: про українську мову, еміграцію, правосуддя

2011-10-05 12:20:16

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині «Викликає нашу стурбованість те, що на порозі майбутніх виборів в Україні політиками ставиться розмінною монетою питання української мови…
Архіпастирський візит на Косівщину

2011-10-03 12:45:58

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині 2 жовтня єпископ Миколай (Сімкайло) здійснив візит до парохії села Старі Кути. Ознаменувався приїзд Преосвященного владики також 18-річницею…
Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині

2011-10-03 12:40:16

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині У вересні цього року з ініціативи о. Ігора Горука у с. Лісна Слобідка засновано катехитичну школу. Перед початком навчального процесу о. Ігор запропонував дітям…
На Коломийщині "Карітас" відкрив єдину в Україні лікувальну ферму

2011-09-30 12:49:53

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині На Коломийщині відкрили єдину в Україні лікувальну ферму. Це проект благодійного фонду “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії. Нагадаємо, влітку цього року відреставрувати стару будівлю…
У Коломиї відбулося Друге січове свято

2011-09-29 17:10:01

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині Патріотичний захід, що проходив біля пам’ятної дошки Кирилові Трильовському, благословив Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло).
День працівників освіти відзначили у Коломийському районі

2011-09-29 16:10:57

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині Із благословенням та привітаннями до освітян прибув Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) та о. мітрат Василь Мельничук…
Владика Миколай благословив коломийських освітян

2011-09-29 13:15:31

Два Архієреї УГКЦ молилися на Яремчанщині 28 вересня відбулася урочиста зустріч працівників міського відділу освіти. На зустріч вчителів був запрошений Преосвященний владика Миколай (Сімкайло).

Косівщина - Різне та цікаве