Субота, 23 січня, 2021

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі

День працівників освіти відзначали у Коломийському районі. Із благословенням та привітаннями до освітян прибув Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) та о. мітрат Василь Мельничук, протосинкел єпархії.

Урочисту академію, за присутності голова Коломийської районної державної адміністрації Михайла Негрича, провели сьогодні, 29 вересня, у Народному домі міста Коломиї.

«З великою охотою згадою своїх вчителів і молюся за них. Значення доброго вчителя важко переоцінити, оскільки педагог провадить людину у прекрасний світ знань. Від вчителя в особливій мірі залежить чи дитина полюбить вчитися і працювати над самовдосконаленням», – сказав Архієрей.

Владика Миколай побажав вчителям сили духа, міцного здоров’я і любові до дітей. Також єпископ закликав освітян до тіснішої співпраці по вихованню дітей і молоді. Для районних освітян єпарх подарував 60 примірників книги «Сім’я – територія без насильства», що є спільною працею Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та Коломийського інституту Державного Вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Мирослав Бодейчук подякував Архієреєві за благословення і особисту присутність.

Джерело: Прес-служба єпархії


Приклад поваги та порозуміння: Відкриття відреставрованого пам'ятника жертвам нацизму

2011-10-10 09:00:27

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі В м.Надвірна відбулися урочистості з нагоди відкриття відреставрованого пам’ятника жертвам нацизму, розстріляних німецькими окупантами 1941 року.
Катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха» презентовано у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

2011-10-08 19:00:25

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі Коломийсько-Чернівецька єпархія святкувала цьогорічний День Катехита, а разом святкувала і подію, якої наша молода, відроджена з руїн 20 літ тому Церква…
Єпископ Димитрій (Григорак) вперше відвідав Коломийсько-Чернівецьку єпархію

2011-10-06 11:45:56

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі 5 жовтня до консисторії Коломийсько-Чернівецької єпархії вперше як Правлячий Архієрей Бучацької єпархії завітав єпископ Димитрій (Григорак).
Єпископи УГКЦ написали Президенту України: про українську мову, еміграцію, правосуддя

2011-10-05 12:20:16

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі «Викликає нашу стурбованість те, що на порозі майбутніх виборів в Україні політиками ставиться розмінною монетою питання української мови…
Архіпастирський візит на Косівщину

2011-10-03 12:45:58

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі 2 жовтня єпископ Миколай (Сімкайло) здійснив візит до парохії села Старі Кути. Ознаменувався приїзд Преосвященного владики також 18-річницею…
Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині

2011-10-03 12:40:16

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі У вересні цього року з ініціативи о. Ігора Горука у с. Лісна Слобідка засновано катехитичну школу. Перед початком навчального процесу о. Ігор запропонував дітям…
На Коломийщині "Карітас" відкрив єдину в Україні лікувальну ферму

2011-09-30 12:49:53

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі На Коломийщині відкрили єдину в Україні лікувальну ферму. Це проект благодійного фонду “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії. Нагадаємо, влітку цього року відреставрувати стару будівлю…
У Коломиї відбулося Друге січове свято

2011-09-29 17:10:01

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі Патріотичний захід, що проходив біля пам’ятної дошки Кирилові Трильовському, благословив Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло).
День працівників освіти відзначили у Коломийському районі

2011-09-29 16:10:57

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі Із благословенням та привітаннями до освітян прибув Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) та о. мітрат Василь Мельничук…
Владика Миколай благословив коломийських освітян

2011-09-29 13:15:31

День працівників освіти відзначили у Коломийському районі 28 вересня відбулася урочиста зустріч працівників міського відділу освіти. На зустріч вчителів був запрошений Преосвященний владика Миколай (Сімкайло).

Косівщина - Різне та цікаве