П'ятниця, 20 квітня, 2018

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині

У вересні цього року з ініціативи о. Ігора Горука у с. Лісна Слобідка засновано катехитичну школу. Перед початком навчального процесу о. Ігор запропонував дітям і батькам поїхати на духовну екскурсію.

Група дітей зі своїми батьками відвідала село Посіч Богородчанського району. Тут на землях митрополита Андрея Шептицького засновано монастир монахів Студійського уставу. Завітавши до монастиря, група гостей під проводом о. Ігора разом з отцями-студитами, помолилась молебень до Пресвятої Богородиці, після чого о. Нектарій поблагословив кожну дитину.

Опісля було проведено екскурсію по монастирю. Брати-монахи розказали про історію заснування та щоденне життя монастирської обителі. На подвір’ї монастиря діти мали змогу провадити різні ігри та вікторини, які приготували катехити спільно з о. Ігорем.

Варто зауважити, що в одній групі були і діти з Православної церкви села Лісної Слобідки, оскільки вже тривалий час священики обох конфесій добре співпрацюють і нема якогось протистояння, а це в свою чергу сприяє єдності вірян громади.

Повертаючись додому, діти були дуже задоволені екскурсією, яка стала приємним початком діяльності катехитичної школи, а о. Ігор запропонував робити такі поїздки частіше.


Приклад поваги та порозуміння: Відкриття відреставрованого пам'ятника жертвам нацизму

2011-10-10 09:00:27

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині В м.Надвірна відбулися урочистості з нагоди відкриття відреставрованого пам’ятника жертвам нацизму, розстріляних німецькими окупантами 1941 року.
Катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха» презентовано у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

2011-10-08 19:00:25

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині Коломийсько-Чернівецька єпархія святкувала цьогорічний День Катехита, а разом святкувала і подію, якої наша молода, відроджена з руїн 20 літ тому Церква…
Єпископ Димитрій (Григорак) вперше відвідав Коломийсько-Чернівецьку єпархію

2011-10-06 11:45:56

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині 5 жовтня до консисторії Коломийсько-Чернівецької єпархії вперше як Правлячий Архієрей Бучацької єпархії завітав єпископ Димитрій (Григорак).
Єпископи УГКЦ написали Президенту України: про українську мову, еміграцію, правосуддя

2011-10-05 12:20:16

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині «Викликає нашу стурбованість те, що на порозі майбутніх виборів в Україні політиками ставиться розмінною монетою питання української мови…
Архіпастирський візит на Косівщину

2011-10-03 12:45:58

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині 2 жовтня єпископ Миколай (Сімкайло) здійснив візит до парохії села Старі Кути. Ознаменувався приїзд Преосвященного владики також 18-річницею…
Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині

2011-10-03 12:40:16

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині У вересні цього року з ініціативи о. Ігора Горука у с. Лісна Слобідка засновано катехитичну школу. Перед початком навчального процесу о. Ігор запропонував дітям…
На Коломийщині "Карітас" відкрив єдину в Україні лікувальну ферму

2011-09-30 12:49:53

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині На Коломийщині відкрили єдину в Україні лікувальну ферму. Це проект благодійного фонду “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії. Нагадаємо, влітку цього року відреставрувати стару будівлю…
У Коломиї відбулося Друге січове свято

2011-09-29 17:10:01

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині Патріотичний захід, що проходив біля пам’ятної дошки Кирилові Трильовському, благословив Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло).
День працівників освіти відзначили у Коломийському районі

2011-09-29 16:10:57

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині Із благословенням та привітаннями до освітян прибув Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколай (Сімкайло) та о. мітрат Василь Мельничук…
Владика Миколай благословив коломийських освітян

2011-09-29 13:15:31

Починає діяти катехитична школа у с.Лісна Слобідка на Коломийщині 28 вересня відбулася урочиста зустріч працівників міського відділу освіти. На зустріч вчителів був запрошений Преосвященний владика Миколай (Сімкайло).

Косівщина - Різне та цікаве