Вівторок, 22 травня, 2018

Замість відпустки важка праця, але з радістю

Наступає довгоочікуване літо і розмови розпочинаються приблизно однаково в усіх: «Куди збираєшся їхати відпочивати?» або ж: «Як пройшла відпустка?». В уяві відразу ж з’являється ніжний пісок, ласкаве море, яскраве сонце, цікаві місцинки. Проте аж ніяк не важка фізична праця на спекотному сонці…

Восьмеро волонтерів приїхали з Чехії, щоб провести дев’ять днів своєї відпустки, допомагаючи будувати в селі П’ядики анімаційну ферму – новий проект БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії».

Волонтери приїхали на чолі зі священиком Йозефом Розенбергом. – Ми працюємо з великим задоволенням, – ділиться враженнями чоловік. – Адже допомагаємо «Карітасу» робити добру справу. Крім того, для нас самих це є також важливо, тому що ми вчимося допомагати. На Україні я вже втретє: першого разу допомагав ліквідовувати повінь на Закарпатті 1997 року, потім працював в Лопатині два роки тому, де відбудовували будинок для соціально незахищених людей, а тепер приїхав до вас.

Директор БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» Сергій Триф’як тішиться таким працьовитим помічникам і дуже вдячний всім волонтерам. – Коли я розповідаю людям, що до нас приїхали волонтери працювати просто так, то для них є дивним, – каже пан Сергій. – Для цих людей є важливим віддати свою працю просто так, хоча в кожного вдома є своя робота.

Цікаво зазначити, що з восьми волонтерів є четверо дівчат. Вони теж безкорисливо трудяться нарівні з чоловіками. Для наших панянок важка фізична робота здалася б непосильною, але чешки запевняють, що головне – це бажання допомагати і тоді важкі дошки переносити стає легше. В них нема поділу праці на чоловічу і жіночу. Магдалена Навратілова є однією з волонтерів. Вона зовсім не скаржиться на важку працю і відсутність косметики. Каже, що приїхала не себе показувати, а добру справу робити.

Дівчина запевнила, що звичайна відпустка не приносить стільки задоволення, скільки відпустка проведена з користю.

Джерело: Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»


Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Замість відпустки важка праця, але з радістю Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.
Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Замість відпустки важка праця, але з радістю Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.
Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Замість відпустки важка праця, але з радістю Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.
Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Замість відпустки важка праця, але з радістю Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.
До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Замість відпустки важка праця, але з радістю 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…
Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Замість відпустки важка праця, але з радістю Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.
У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Замість відпустки важка праця, але з радістю У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.
З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Замість відпустки важка праця, але з радістю День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.
Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Замість відпустки важка праця, але з радістю На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…
Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Замість відпустки важка праця, але з радістю Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве