Середа, 24 січня, 2018

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея

2011-08-22 17:36:24
Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея  друкувати
  • Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея
  • Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея
  • Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея
  • Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея

Сьогодні до управління Коломийсько-Чернівецької єпархії завітала група дітей із селища Чернелиця, що на Городенківщині. Діти прийшли разом із своїми душпастирями о. Дмитром Стефанюком та дияконом Василем Дальовським, щоби отримати благословення від Архієрея.

Владика Миколай благословив дітей і подарував на пам’ять український прапор, вітаючи їх із двадцятою річницю незалежності України. У єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці разом із гостями єпарх провів молитву і побажав дітям бути добрими християнами та патріотами своєї держави.

Опісля на добру пам’ятку діти сфотографувалися із своїм єпископом та пішли на ознайомлення з центральною святинею єпархії – катедральним собором Преображення Христового м.Коломиї.

Джерело: Прес-служба єпархії

Останні новини

113


Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.

Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.

До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…

Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.

У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.

З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…

Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Діти з Городенківщини отримали благословення і дарунок від свого Архієрея Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве