Неділя, 22 квітня, 2018

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України

2011-08-23 14:45:58
Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України  друкувати
  • Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України
  • Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України
  • Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України
  • Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України
  • Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України

23 серпня – День Державного прапора України. Вшанували державний символ також у Коломиї. Заходи по відзначенню загальнонаціонального свята розпочали з відкриття та освячення пам’ятника борцю за волю та незалежність України, почесному громадянину міста Коломиї Григорію Пришлякові.

«Велика кількість синів і дочок нашого народу зазнали страждань і поневолень, щоб ми могли втішатися незалежністю України та її національними символами. Сьогодні ми вшановуючи прапор як символ суверенітету держави, але також пам’ятаємо творців незалежності України, які ціною поневірянь, великої скорботи і навіть власного життя, здобували свободу для українського народу. Світлий приклад патріотизму нам представляє борець за волю України Григорій Пришляк», – сказав владика Миколай.

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) разом із священиками здійснив освячення монументу та очолив поминальну панахиду. В урочистій події взяли участь: Леся Білищак, заступник голови РДА, Ігор Граділь, заступник міського голови, ветерани визвольних змагань, учасники молодіжної організації «Пласт», хорові колективи і патріоти міста.

Джерело: Прес-служба єпархії

Останні новини

113


Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.

Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.

До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…

Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.

У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.

З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…

Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Владика Миколай взяв участь у заходах до Дня Державного Прапора України Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве