Четвер, 19 квітня, 2018

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

На початку Успенського посту, з благословення Єпарха Коломийсько-Чернівецького владики Миколая (Сімкайла), у храмі Пресвятої Тройці міста Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка, що був проголошений блаженним Папою Іваном Павлом ІІ.

Упродовж цілого тижня священнослужителі храму і митрофорний протопресвітер Павло Дутчак, парох, та сотрудники о. Михайло Халабарчук та о. Микола Притула молилися із парохіянами та гостями Святі Літургії, після яких читалися молитви на оздоровлення та благословлялося присутніх мощами. Під час богослужінь виголошувалися науки та проповіді, які висвітлювали мученицький подвиг цілої плеяди мучеників та блаженних української землі. Рівно ж, згадувалося про те, як наша Українська Греко-Католицька Церква встановлювала власну самобутність опісля підпільного періоду її існування.

Знаменним стало те, що у неділю, 21 серпня, у місцевому храмі відбулося величне свято у житті парохії - Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя. Вперше до Сповіді приступило приступили 64 дитини, які до цього моменту ретельно готувалися під провідництвом катехитів п. Світлани Косійчук та п. Ніни Бойдуник. Варто відмітити, що разом із дітьми до Святих Тайн також приступили рідні та хресні батьки.

Упродовж періоду приготування діти вивчали різні християнські теми, що допомагало їм як найкраще приготуватися до цієї знаменної події. У циклі наук також говорилося про мощі святих та блаженних у Церкві, і як приклад для дітей служили мощі блаженного Івана Слезюка. Після Святої Літургії діти, що приступили до Пресвятої Євхаристії, приготували невеличкий концерт, а потім мали можливість почастуватися різними солодощами та тістечками.

Джерело: Прес-служба парохії Царя Христа м.Тлумача


Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.
Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.
Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.
Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.
До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…
Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.
У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.
З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.
Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…
Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве