Понеділок, 25 червня, 2018

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05
Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові  друкувати
  • Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові
  • Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові
  • Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові
  • Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові
  • Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

З нагоди 155-ої річниці від дня народження Івана Франка у Коломиї Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Митця.

«Ми вшановуємо видатного сина свого народу Івана Франка, котрий є однією з найяскравіших постатей в українській історії. Великий українець через свої твори і цей монумент промовлятиме до громади міста і гостей, ким ми пишаємося і кого хочемо наслідувати», – сказав владика Миколай та провів заупокійну молитву.

Урочиста частина заходу, що відбулася на місці зведення пам’ятника – навпроти музею «Писанки», зібрала очільників міста, району та області. Міський голова Ігор Слюзар зачитав офіційний документ з події, який помістили до вікопам’ятної капсули під наріжний камінь. Присутні коломияни і гості побачили проект пам’ятника та його навколишнє облаштування.

Захід відбувся саме у день 155-ої річниці від дня народження Великого Каменяра – 27 серпня. «Зведення пам’ятника плануємо завершити у 2012 році та зробити відкриття на свято Покрови», – сказав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк.

Джерело: Прес-служба єпархії

Останні новини

113


Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.

Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.

До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…

Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.

У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.

З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.

Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…

Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве