Субота, 23 червня, 2018

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня. Паломники віддалених населених пунктів єпархії вирушили на прощу із сходом сонця 24 серпня.

Владика Миколай (Сімкайло), єпарх Коломийсько-Чернівецький та єпископ Василій (Семенюк), єпарх Тернопільсько-Зборівський, вітали паломників та відправляли святкові Богослужби.

У проповіді єпископ Миколай висловив радість з приводу прощі вірних єпархії до Зарваниці, оскільки кількість прочан з року в рік збільшується. “Особливо відчуваємо святе заступництво Пречистої Діви Марії, молячись разом у Зарваниці, де Богородиця подала особливий знак опіки над українським народом. Спільною молитвою поручаємо наші благання Божій Матері за дітей і молодь, які за кілька днів розпочнуть новий навчальний рік, а також за всіх вірян Коломийсько-Чернівецької єпархії”, – сказав єпископ Миколай.

Учасники прощі брали участь у нічних чуваннях, урочистому поході із свічками, мали можливість приступити до Святої Сповіді. З уваги на велику кількість прочан Божественну Літургію відправляли на подіумі перед Зарваницьким собором, де прочани масово приступили до Святого Причастя.

Проща до Зарваниці у Коломийсько-Чернівецькій єпархії є досить давньою традицією вірян. Щорічно 28 серпня на свято Успіння Пресвятої Богородиці віруючий люд вирушає пішою прощею до Небесної Заступниці у Зарваницю. Із особливими проханнями люди стають на шлях паломництва, долаючи до двохсот кілометрів власною ходою. Разом із парафіянами йдуть священики, закликаючи до спільної молитви за прощення провин, за навернення людей до Бога, за опіку Матері Божої над українським народом…

Джерело: Прес-служба єпархії


Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.
Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.
Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.
Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.
До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…
Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.
У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.
З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.
Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…
Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве