Четвер, 02 квітня, 2020

Діти «Карітасу» відпочили на морі

Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море. Вона тривала тиждень і подарувала дітям багато нових вражень.

П’ятнадцятеро дітей та двоє вихователів відпочивали на косі Арабатська Стрілка, що на Азовському морі, поблизу Генічеська. Жили коломияни в приватному секторі з усіма зручностями. Про це та інші подробиці подорожі розповіла Наталія Григорчук, вихователь.

Вона зазначила, що за час всіх подорожей цього літа діти дещо подорослішали, згуртувалися та стали більш відповідальними одне за одного. В очах в них радість, палахкотить вогник надії в світле і безхмарне майбутнє. Вони отримали головне – турботу та підтримку, якої так бракує вдома, адже всі діти або з кризових сімей або ж діти трудових мігрантів.

Мали вони чимало розваг: проводили конкурс на кращу піскову фігуру, збирали мушлі для своїх майбутніх творчих робіт, відвідували дискотеки, каталися на каруселях, забавлялися на водяних гірках, каталися по морю на величезних надувних бананах, приймали лікувальні грязьові ванни, що на озері Сиваш, вчилися готувати плов, купували сувеніри і звичайно купалися та засмагали на теплому сонечку. Нудьгувати дітям точно не доводилося!

Чотирнадцятирічна Ірина Ярошенко на морі вже втретє. Перші два рази була з батьками, але найбільше вражень залишилося після відпочинку цього року з «Карітасом». А Любов Майконецька вперше на морі. Дівчина про більш вдалий відпочинок і мріяти не могла. Каже, що відчула себе щасливою. Такі миті рідко трапляються в сірих буднях цих дітей. Тож головну мету подорожі досягнуто!

Джерело: Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»Коломийський «Карітас» взяв участь у прощі до Зарваниці

2011-08-30 17:45:58

Діти «Карітасу» відпочили на морі Традиційно щороку наприкінці серпня віруючий люд вирушає пішою ходою до найбільшої святині Української Греко-Католицької Церкви – Зарваниці.
Діти «Карітасу» відпочили на морі

2011-08-30 17:20:29

Діти «Карітасу» відпочили на морі Для дітей, які відвідують Благодійний фонд «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», літо пройшло дуже насичено. Останньою родзинкою канікул стала поїздка на море.
Проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці

2011-08-29 18:07:31

Діти «Карітасу» відпочили на морі Тисячі вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до Зарваниці, яка відбулася на празник Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня.
Владика Миколай освятив наріжний камінь під пам’ятник Іванові Франкові

2011-08-29 17:50:05

Діти «Карітасу» відпочили на морі Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколай (Сімкайло) здійснив освячення наріжного каменя під монумент Івана Франка.
До Коломиї на виставку «Народна Війна» прибув екс-президент України Віктор Ющенко

2011-08-29 15:15:24

Діти «Карітасу» відпочили на морі 26 серпня Правлячий Архієрей Кир Миколай (Сімкайло) взяв участь у відкритті виставки «Народна війна», що відбулася у музеї Гуцульщини та Покуття…
Нова книга о. д-ра Андрія Танасійчука

2011-08-29 14:25:48

Діти «Карітасу» відпочили на морі Гордістю міста понад Прутом є не тільки спортсмени, танцюристи, співаки, але й священики. Отець Андрій Танасійчук захистив уже другу докторську дисертацію.
У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм

2011-08-26 12:00:30

Діти «Карітасу» відпочили на морі У Коломиї мешканці вулиці Довбуша скоро матимуть свій повноцінний духовний храм. Будівництво церкви Успення Пресвятої Богородиці розпочалося у 2002-му році.
З урочистостей до 20-річчя незалежності України

2011-08-25 10:45:59

Діти «Карітасу» відпочили на морі День 24 серпня славетний для української нації, котра трагічним і переможним шляхом своєї історії прийшла до незалежності та втішається нею впродовж ювілейних двадцяти років.
Тлумач: молитви перед мощами блаженного Івана Слезюка і свято Урочистого Причастя

2011-08-25 10:15:42

Діти «Карітасу» відпочили на морі На початку Успенського посту, з благословення владики Миколая (Сімкайла), у місті Тлумача було виставлено до почитання мощі блаженного Івана Слезюка…
Збудуймо Собор разом

2011-08-25 10:00:49

Діти «Карітасу» відпочили на морі Звертаємося до усіх людей доброї волі допомогти у завершенні будівництва та облаштування прилеглої території Катедрального Собору Преображення Христового м.Коломия.

Косівщина - Різне та цікаве