Понеділок, 06 квітня, 2020

Сни залишаються приємною загадкою людства

Хоча на дворі зараз вже 21 століття, однак власні сни залишаються загадкою для землян. Світ сновидінь завжди заворожує людей і викликає у них бажання знайти ключ - знайти відгадку, зрозуміти, те, що ти побачив уві сні.

Що це було? Правда, натяк, попередження, або звичайна фантазія - такі думки виникають в голові більшості людей, адже у світ сну потрапляють всі без винятку - незалежно від віри, раси, місця проживання або мови. У країну Морфея впускають без віз.

Правда кожна людина сприймає своє сновидіння по різному, деякі намагаються самі його трактувати, дехто використовує сучасний сонник, який допомагає зрозуміти світ, в який людина потрапляє під час сну. Кожна річ, кожне слово у сні має своє приховане значення - це як ребус, який простий і складний одночасно, який, щоб зрозуміти, потрібно повністю вивчити і розшифрувати.

Іноді сни бувають пророчими, іноді бувають і сни-попередження, а в деяких випадках ми переносимося в минуле, ми переживаємо ностальгію - ми бачимо сни-минулого. Вони іноді добрі, а іноді ні.

Зараз природа такого необхідного кожній людині сну повністю не розгадана, а це означає, що ще не одне покоління людей буде намагатися зрозуміти, що йому сниться.

Косівщина - Різне та цікаве