Четвер, 21 червня, 2018

Цікава западенщина

Відома всім нам сентенція: хто як працює, так і відпочиває. Хоча, часто здається, про відпочинок досить і мріяти, бо проблема браку часу завжди нависає над нами. Але слід тільки наважитися змінити звичайний режим, і тоді навіть за три - чотири дні можна побачити таке, про що ще дуже довго можна буде розповідати на заздрість знайомим. Кажуть, що на заході України є місця, куди приїжджають з багатьох країн. Одні - щоб прикластися до святих реліквій. Інші - щоб познайомитися з дивовижною історією цього краю. Треті - щоб помилуватися незвичайною природою. Однак є гарне прислів'я, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Правду кажуть, хто не був у Карпатах, той не бачив України. Дивовижне і надзвичайне це місце, воно являє собою один з найбільш екологічно чистих куточків України. Тут немає такої кількості автомобілів і заводів - тут панують велична природа, мальовничі гори, безкраї ліси, красиві луки, і надзвичайно цікаві місця. Серед них є всесвітньо відомі туристичні курорти і популярні туристичні маршрути такі як Буковель, Яремче, Синевір. А є і маловідомі, хоча і не менш цікаві закутки. Взяти, приміром Колибу-музей, що знаходиться майже у самому центрі Європи, недалеко від славного міста Рахів. Крім смачної кухні, відвідувачів тут чекає надзвичайна експозиція різних предметів народного побуту різних часів. Чим тільки не обвішані стелі і стіни цієї симпатичної колиби: старовинний посуд, праски, фотоапарати, і ще багато-багато інших речей, але всі ці старожитності дуже органічно пов’язані тут і створюють якусь особливу ауру. Їдемо далі, і ось ми уже на Закарпатті, а недалеко від Ужгорода потрапляємо на дуже незвичайний і креативний ресторанчик, що називається "Деца у нотаря".

Тут сподобається тому, хто хоче не просто перекусити національними стравами, але зробити це в незвичайній і веселій обстановці. Відвідувача Деци оточують забавні написи, плакати, попередження і персонажі. За дірявим відром з написом "Національний бюджет" тягнеться "Майдан алконезалежності", а поруч на масивному гаку висить "Окорок з найбільшої української політичної свині". Під боком - цвинтар з могилками "Ужгородське правосуддя", "Укренерго" (з поясненням: "Не пережило зиму 2009 року"), "Ідеали Майдану", "Нечесний офіціант" (на хресті прибитий піднос) і т.д. Неподалік - джерело "Каберне", де, за версією "Деци", можна набрати досхочу сухого вина. Осторонь - маленька дитяча площадка ("Деца": "Папаша - пиво, дітям - радість"), здоровенний глиняний динозавр, порослий молодою травичкою, будка з написом "In Dog We Trust". І багато-багато всього такого. Одним словом – і наїстеся, і насмієтеся!

Косівщина - Різне та цікаве