Неділя, 22 квітня, 2018

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

Святкуючи празник Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла у Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ також вітали свого Правлячого Архієрея Кир Миколая (Сімкайла) з черговою річницею єпископської хіротонії.

Цього дня для владики Миколая виповнилася шоста річниця з дня отримання Архієрейської гідності. У головній святині єпархії за присутності великої кількості мирян та духовенства єпископ Миколай очолив Божественну Літургію.

Святительською рукою Архієрей уділив ієрейські свячення для випускника Львівської духовної семінарії Святого Духа, диякона Петра Мойсяка. Із святочною проповіддю до присутніх звернувся о. д-р Андрій Танасійчук.

По завершенні Літургії владика Миколай ще звернувся до всіх присутніх і подякував за прожитий разом час, за Божу Ласку, яка сповнює силами душевними і тілесними. Архієрей склав подяку вірним єпархії, з якими вдалося зробити багато хороших справ.

За жертвенну працю на благо Церкви єпарх вручив грамоту від Блаженнішого Любомира для сестри Мироносиці Вероніки Петрук, яка призначена куратором сиротинця у Коломиї та веде активну працю з інвалідами на візках та дітьми з обмеженими можливостями.

Від імені духовенства владику Миколая привітав о. мітрат Василь Мельничук, протосинкел єпархії, о. мітрат Руслан Ваврик, настоятель собору, о. Володимир Білослудцев, секретар єпископа та багато священиків і мирян єпархії.

Опісля Архієрей запросив присутніх на могилу свого вчителя, духовного батька, Ісповідника віри владики Павла Василика, де було відслужену заупокійну панахиду. Владика Миколай пригадав ким був для Церкви єпископ Павло Василик: “Мабуть, ми би не мали зараз нашої Церкви, такої якою вона зараз є, як би не такі великі мужі як владика Павло”.

Варте особливої уваги і те, що отримавши єпископську хіротонію владика Миколай, вже наступного дня, а саме 13 липня 2005 року Божого, у день пам’яті Собору дванадцяти Апостолів, заступив на єпископську катедру Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Згадуючи прожите і зроблене за час Архієрейського служіння владики Миколая, не можна не відзначити активної праці у завершенні будівництва величного катедрального собору Преображення Христового у місті Коломия, освячення якого заплановане на наступний рік, збудований сиротинець св. Миколая, капітальні ремонти у приміщенні Дяківсько-катехитичного коледжу, заснування дитячого садочка ім. Блаженного Івана Павла II. Цей список добрих і великих справ можна ще довго продовжувати.

Бажаємо нашому Архієреєві міцного здоров’я, мудрого ведення повіреної пастви до святості та спасіння і звершення тисяч богоугодних справ. На многії і благії літа Преосвященніший Владико!

Джерело: Прес-служба єпархії


Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії

2011-07-14 18:00:05

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії Святкуючи празник Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла у Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ також вітали свого Правлячого Архієрея…
Новий Христовий священик постав перед Господнім Жертовником

2011-07-14 16:26:18

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії 12 липня в катедральному соборі Переображення Господнього в м. Коломия Преосвященний Владика Миколай Сімкайло уділив ієрейські свячення дияконові Петрові Мойсяку.
Посвячення наріжного каменя під новий храм у Городенківському деканаті

2011-07-11 20:57:47

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії 10 липня, в Неділю Всіх Святих українського народу, до села Котиківка Городенківського деканату з пастирським візитом перебував владика Миколай (Сімкайло).
Запрошуємо на велопрощу до Зарваниці!

2011-07-11 19:48:55

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії З благословення Правлячого Архієрея Кир Миколая (Сімкайла) від парохії Святого Василія Великого м.Косова організовується велопроща до Духовного Марійського Центру у Зарваниці…
У Коломийсько-Чернівецькій єпархії відбулися ієрейські свячення

2011-07-08 19:30:30

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії У день празника Різдва Івана Предтечі і Христителя в єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці Правлячий Архієрей Миколай (Сімкайло)…
Біля Вербізького мосту у Коломиї заклали фундамент каплиці

2011-07-08 11:40:53

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії Освячення фундаменту богослужбової каплиці Йорданського богоявлення відбулося у Коломиї. Нову споруду для християн будують біля Вербізького мосту.
Хор «Відродження» у гостях у косівчан

2011-07-05 09:30:54

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії У неділю, 3 липня 2011 р., церковний хор «Відродження» храму Пресвятої Тройці міста Тлумача здійснив поїздку до м. Косів Івано-Франківської області.
Вперше в історії села Заріччя відбулася Урочистість Першої Сповіді і Причастя дітей

2011-07-04 16:55:50

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії Дітей-першопричасників благословили батьки, хрещені батьки вели за руку до церкви, а біля входу у храм їх зустрічав адміністратор громади…
Свято першопричасників та хресних батьків

2011-07-04 10:15:42

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії До урочистої Літургії готувалися всі – діти, батьки, парафіяльна громада. Окремо готувалися хресні батьки. Вони зійшлися, з’їхалися з усіх усюд…
Святіший Отець Венедикт XVI з нагоди свята Св. Ап. Петра і Павла та 60-річчя свого священства

2011-06-29 17:21:02

Особливий день у Коломийсько-Чернівецькій єпархії «Не називаю вас слугами, але – друзями», – роздумами над цими словами Ісуса, сказаними до апостолів та записаними святим євангелистом Іваном…

Косівщина - Різне та цікаве