Четвер, 21 червня, 2018

Боже слово лікує!

Упродовж тижня на запрошення Городенківського декана УГКЦ отця-мітрата Ігоря Левицького в міській церкві Успення Пресвятої Богородиці з місією перебували ченці монастиря чину Святого Василія Великого з міста Жовкви, що на Львівщині. Вони привезли також мощі Святого Івана Хрестителя, бо місія була присвячена темі Хрещення.

Для зручності людей різного віку і зайнятості тричі на день у храмі відбувалися Служби Божі: для дітей, дорослих, представників місцевої інтелігенції, для хворих та узалежнених. До Святої Сповіді та Святого Причастя приступили тисячі наших краян. Науки провідника місії о. Теодозія Янківа, інших священиків-ченців стосувалися проблем сьогодення: родини, життя молоді, громади, державотворення тощо. Особливо наголошувалося на ролі церкви в житті християн: як Божого дому і як місця духовного пристановища людей.

У неділю, в день Святої Трійці та Зіслання Святого Духа, у храмі на врочистій Літургії було особливо людно. Отець Теодозій особливим чином благословив присутніх, уділяючи тим, хто користав із наук упродовж тижня, повний відпуст. Підсумовуючи місію, Городенківський декан УГКЦ о. мітрат Ігор Левицький щиро подякував від імені всіх городенківців за добрі та корисні науки, адже до церкви в ті дні приїжджали за Божою наукою та розрадою навіть із найдальших сіл. Зафіксовано факти оздоровлення важкохворих. І це, зауважив парох, лише перші свідчення результатів роботи місіонерів. А як описати той стан душі кожного, хто слухав настанови в Божому домі, молився разом з громадою в особистих потребах та за зцілення всього українського суспільства?

На заверщення о. Микола Вонсуль, адміністратор церкви Святого Миколая, що у Городенці, звернувся з проханням до ченців наступного року знову відвідати з місією наше місто.

Автор: Людмила СТРАЖНИК для прес-служби єпархії


В Чернівцях спільною молитвою відзначили день пам’яті та скорботи

2011-06-24 13:35:39

Боже слово лікує! Депутати Чернівецької міської Ради звернулися до релігійних громад міста з проханням провести спільну поминальну молитву за загиблими в Другій світовій війні…
Боже слово лікує!

2011-06-24 13:20:42

Боже слово лікує! Упродовж тижня на запрошення Городенківського декана УГКЦ в церкві Успення Пресвятої Богородиці перебували ченці монастиря чину Святого Василія Великого…
190 років тому у Чернівцях освятили першу на Буковині греко-католицьку церкву

2011-06-22 15:15:06

Боже слово лікує! У 1820 році городянин Тадей Туркул подарував невеличку земельну ділянку та пожертвував власні кошти на будівництво нової церкви для греко-католиків Чернівців.
Діти з «Карітасу» активно оздоровлюються

2011-06-21 09:00:34

Боже слово лікує! Вже рік діє проект «Соціальний центр для дітей трудових мігрантів» в БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». Головна мета проекту полягає в забезпеченні психоемоційної…
Через трагедію до освячення нового храму УГКЦ у центрі Гуцульщини

2011-06-20 15:15:59

Боже слово лікує! За два роки у центрі Гуцульщини – місті Косові громада Української Греко-Католицької Церкви змогла відбудувати свій храм…
На 80-му році життя відійшов у вічність священик УГКЦ о. Михайло Сенеджук

2011-06-19 16:43:45

Боже слово лікує! Зранку 19 червня, у неділю Всіх Святих, перестало битися серце священика Коломийсько-Чернівецької єпархії о. Михайла Сенеджука.
День медичного працівника в Отинійській лікарні

2011-06-17 18:32:52

Боже слово лікує! 15 червня, на честь Дня медичного працівника, відбулося урочиста святкова відправа за здоров’я працівників Отинійської районної лікарні.
"Обнова-фест": свято духу і традицій у Чернівцях

2011-06-16 11:30:18

Боже слово лікує! 12 червня 2011 року на День Пресвятої Трійці відбувся четвертий молодіжний етно-духовний фестиваль „Обнова-фест”.
Особливий храмовий празник на Снятинщині

2011-06-15 13:30:21

Боже слово лікує! На храмовий празник Святої Трійці, який співзвучний з назвою села, що на Снятинщині, завітав владика Миколай (Сімкайло).
Освячено новий храм УГКЦ на Надвірнянщині

2011-06-14 22:23:27

Боже слово лікує! Лагідне червневе небо, вмите дощами, ясніє, усміхається, і сонце золотими нитями квітчає високі гори. Здавалось, сама Божа благодать зійшла на цей чарівний куточок…

Косівщина - Різне та цікаве