Вівторок, 24 квітня, 2018

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон

5 червня, у неділю Святих Отців Першого Вселенського Собору, владика Миколай (Сімкайло) уділив священичі та дияконські свячення. В часі Божественної Літургії, що відбулася у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці, Архієрей висвятив на священика випускника Івано-Франківської духовної семінарії диякона Андрія Кулієвича. Дияконом став Олег Гриців, випускник Вроцлавської Митрополичої духовної семінарії (Польща).

Владика Миколай звернувся до нововисвячених отців з вітальними словом, закликавши до ревного служіння Церкві та сумлінного сповнення своїх обов’язків. «Христос поручив весь людський рід Небесному Отцеві, Який дбає про нього. Нам необхідно підтримувати зв’язок між нами і Богом, щоб осягнути вічне життя», – сказав о. Андрій у своїй першій проповіді.

«Будучи утвердженими наукою Святих Отців, прикладом їхнього життя, маємо слідкувати за чистотою християнської віри, яку сучасні «аріяни» намагаються перемінити на власний лад», – підсумував о. диякон Олег.

Нововисвячені отці склали подяку Архієреєві, своїм духовним наставникам, родинам, а передусім Богові за дар покликання. Співслужили єпископові: о. Володимир Касіян, парох церкви Святого Йосафата, о. Володимир Білослудцев, особистий секретар єпарха, о. Андрій Василів, сотрудник церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії


190 років тому у Чернівцях освятили першу на Буковині греко-католицьку церкву

2011-06-22 15:15:06

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон У 1820 році городянин Тадей Туркул подарував невеличку земельну ділянку та пожертвував власні кошти на будівництво нової церкви для греко-католиків Чернівців.
Діти з «Карітасу» активно оздоровлюються

2011-06-21 09:00:34

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон Вже рік діє проект «Соціальний центр для дітей трудових мігрантів» в БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». Головна мета проекту полягає в забезпеченні психоемоційної…
Через трагедію до освячення нового храму УГКЦ у центрі Гуцульщини

2011-06-20 15:15:59

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон За два роки у центрі Гуцульщини – місті Косові громада Української Греко-Католицької Церкви змогла відбудувати свій храм…
На 80-му році життя відійшов у вічність священик УГКЦ о. Михайло Сенеджук

2011-06-19 16:43:45

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон Зранку 19 червня, у неділю Всіх Святих, перестало битися серце священика Коломийсько-Чернівецької єпархії о. Михайла Сенеджука.
День медичного працівника в Отинійській лікарні

2011-06-17 18:32:52

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон 15 червня, на честь Дня медичного працівника, відбулося урочиста святкова відправа за здоров’я працівників Отинійської районної лікарні.
"Обнова-фест": свято духу і традицій у Чернівцях

2011-06-16 11:30:18

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон 12 червня 2011 року на День Пресвятої Трійці відбувся четвертий молодіжний етно-духовний фестиваль „Обнова-фест”.
Особливий храмовий празник на Снятинщині

2011-06-15 13:30:21

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон На храмовий празник Святої Трійці, який співзвучний з назвою села, що на Снятинщині, завітав владика Миколай (Сімкайло).
Освячено новий храм УГКЦ на Надвірнянщині

2011-06-14 22:23:27

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон Лагідне червневе небо, вмите дощами, ясніє, усміхається, і сонце золотими нитями квітчає високі гори. Здавалось, сама Божа благодать зійшла на цей чарівний куточок…
Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі

2011-06-14 14:15:39

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон У день світлого празника Святої Тройці з візитацією до Тлумача прибув протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії о. мітрат Василь Мельничук.
Мощі Блаженної Матері Терези з 19 по 26 червня в Чернівцях

2011-06-11 20:30:11

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії новий священик і диякон З Благословення та ініціативи Правлячого єпископа владики Миколи Сімкайла, до Чернівецького Собору Успення Пресвятої Богородиці прибудуть мощі блаженної Матері Терези Калькуттської.

Косівщина - Різне та цікаве