Вівторок, 22 травня, 2018

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі

У день світлого празника Святої Тройці з візитацією до Тлумача прибув протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії о. мітрат Василь Мельничук. Спільно з деканом Тлумацьким о. мітратом Павлом Дутчаком та у співслужінні духовенства деканату о. Василь очолив Божественну Літургію і привітав з храмовим празником вірних парохії міста Тлумач.

Після закінчення Літургії відбулося урочисте представлення новоствореної християнської спільноти перед громадою міста та посвячення молоді у братство Святого Нестора. У вступному слові протосинкел єпархії, який також є духівником братства на загально-єпархіальному рівні, розповів про завдання християнської спільноти та її покровителя Святого Нестора.

«Властиво, з метою впровадження спорту і чесних змагань, передусім серед молоді, було зорганізовано спортивне товариство. Кожна парохія покликана організувати таку спільноту, яка під опікою Церкви показуватиме приклад здорового способу життя», – сказав о. Василь.

Святкування продовжилося на церковному подвір’ї, де відбулося освячення води. Освячену воду вірні понесли у свої сім’ї для збереження миру, взаємопорозуміння, любові, злагоди та достатку.

На святкуванні спільно з Тлумацькою громадою були присутні: Василь Сенів, голова Тлумацької РДА, Михайло Вишневський, голова Тлумацької районної ради, Володимир Корженьовський, міський голова та Володимир Габурак, заступник голови районної ради.

Повідомив о. мітрат Павло Дутчак для прес-служби єпархії


Діти з «Карітасу» активно оздоровлюються

2011-06-21 09:00:34

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі Вже рік діє проект «Соціальний центр для дітей трудових мігрантів» в БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». Головна мета проекту полягає в забезпеченні психоемоційної…
Через трагедію до освячення нового храму УГКЦ у центрі Гуцульщини

2011-06-20 15:15:59

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі За два роки у центрі Гуцульщини – місті Косові громада Української Греко-Католицької Церкви змогла відбудувати свій храм…
На 80-му році життя відійшов у вічність священик УГКЦ о. Михайло Сенеджук

2011-06-19 16:43:45

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі Зранку 19 червня, у неділю Всіх Святих, перестало битися серце священика Коломийсько-Чернівецької єпархії о. Михайла Сенеджука.
День медичного працівника в Отинійській лікарні

2011-06-17 18:32:52

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі 15 червня, на честь Дня медичного працівника, відбулося урочиста святкова відправа за здоров’я працівників Отинійської районної лікарні.
"Обнова-фест": свято духу і традицій у Чернівцях

2011-06-16 11:30:18

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі 12 червня 2011 року на День Пресвятої Трійці відбувся четвертий молодіжний етно-духовний фестиваль „Обнова-фест”.
Особливий храмовий празник на Снятинщині

2011-06-15 13:30:21

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі На храмовий празник Святої Трійці, який співзвучний з назвою села, що на Снятинщині, завітав владика Миколай (Сімкайло).
Освячено новий храм УГКЦ на Надвірнянщині

2011-06-14 22:23:27

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі Лагідне червневе небо, вмите дощами, ясніє, усміхається, і сонце золотими нитями квітчає високі гори. Здавалось, сама Божа благодать зійшла на цей чарівний куточок…
Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі

2011-06-14 14:15:39

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі У день світлого празника Святої Тройці з візитацією до Тлумача прибув протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії о. мітрат Василь Мельничук.
Мощі Блаженної Матері Терези з 19 по 26 червня в Чернівцях

2011-06-11 20:30:11

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі З Благословення та ініціативи Правлячого єпископа владики Миколи Сімкайла, до Чернівецького Собору Успення Пресвятої Богородиці прибудуть мощі блаженної Матері Терези Калькуттської.
Освячення нової дзвіниці в Ланчині

2011-06-08 12:42:59

Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі В неділю 5 червня, по кількох роках старанної праці, невелика греко-католицька громада змогла втішитися новою дзвіницею яка прикрасила не тільки церкву, а й селище…

Косівщина - Різне та цікаве