Середа, 03 червня, 2020

Особливий храмовий празник на Снятинщині

На храмовий празник Святої Трійці, який співзвучний з назвою села, що на Снятинщині, завітав владика Миколай (Сімкайло). Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії відправив Божественну Літургію у співслужінні з чисельними отцями, які прибули на запрошення о. Василя Гояна, настоятеля храму та декана Заболотівського.

Євангельську проповідь виголосив о. Михайло Дзюба, в якій змістовно розповів суть празника. На завершення Літургії із повчальним словом до присутніх звернувся Архієрей, який закликав взяти кожному на себе відповідальність за долю Церкви і народу.

Настоятель храму від імені всіх присутніх подякував єпископові за Його батьківське серце, за спільну молитву, за взірець самопосвяти і відданого служіння. Зі свого боку владика Миколай, подякував усім за спільну працю і послух та вручив церковному братству подячні грамоти, як знак вшанування за віддане служіння для парафії.

Щоправда, святкування храмового празника в селі Трійця цього року було подвійним. Тут відбулася історична подія – відремонтовано резиденцію, в якій колись проживали місцеві священнослужителі. Тому після святкового освячення води на церковному подвір’ї, святкова процесія рушила молитовним ходом до будинку, де незабаром проживатиме місцевий душпастир.

Після освячення резиденції Преосвященний владика знову звернувся до громади зі словами подяки для всіх тих, хто в той чи інший спосіб долучився до того, щоб нарешті духовний батько громади – о. Василь, міг проживати серед своїх повірених йому духовних дітей, з якими ділить і радісні і сумні хвилини їхнього життя.

Повідомив о. Володимир Кмита для прес-служби єпархії


Діти з «Карітасу» активно оздоровлюються

2011-06-21 09:00:34

Особливий храмовий празник на Снятинщині Вже рік діє проект «Соціальний центр для дітей трудових мігрантів» в БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії». Головна мета проекту полягає в забезпеченні психоемоційної…
Через трагедію до освячення нового храму УГКЦ у центрі Гуцульщини

2011-06-20 15:15:59

Особливий храмовий празник на Снятинщині За два роки у центрі Гуцульщини – місті Косові громада Української Греко-Католицької Церкви змогла відбудувати свій храм…
На 80-му році життя відійшов у вічність священик УГКЦ о. Михайло Сенеджук

2011-06-19 16:43:45

Особливий храмовий празник на Снятинщині Зранку 19 червня, у неділю Всіх Святих, перестало битися серце священика Коломийсько-Чернівецької єпархії о. Михайла Сенеджука.
День медичного працівника в Отинійській лікарні

2011-06-17 18:32:52

Особливий храмовий празник на Снятинщині 15 червня, на честь Дня медичного працівника, відбулося урочиста святкова відправа за здоров’я працівників Отинійської районної лікарні.
"Обнова-фест": свято духу і традицій у Чернівцях

2011-06-16 11:30:18

Особливий храмовий празник на Снятинщині 12 червня 2011 року на День Пресвятої Трійці відбувся четвертий молодіжний етно-духовний фестиваль „Обнова-фест”.
Особливий храмовий празник на Снятинщині

2011-06-15 13:30:21

Особливий храмовий празник на Снятинщині На храмовий празник Святої Трійці, який співзвучний з назвою села, що на Снятинщині, завітав владика Миколай (Сімкайло).
Освячено новий храм УГКЦ на Надвірнянщині

2011-06-14 22:23:27

Особливий храмовий празник на Снятинщині Лагідне червневе небо, вмите дощами, ясніє, усміхається, і сонце золотими нитями квітчає високі гори. Здавалось, сама Божа благодать зійшла на цей чарівний куточок…
Представлення нової християнської спільноти у Тлумачі

2011-06-14 14:15:39

Особливий храмовий празник на Снятинщині У день світлого празника Святої Тройці з візитацією до Тлумача прибув протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії о. мітрат Василь Мельничук.
Мощі Блаженної Матері Терези з 19 по 26 червня в Чернівцях

2011-06-11 20:30:11

Особливий храмовий празник на Снятинщині З Благословення та ініціативи Правлячого єпископа владики Миколи Сімкайла, до Чернівецького Собору Успення Пресвятої Богородиці прибудуть мощі блаженної Матері Терези Калькуттської.
Освячення нової дзвіниці в Ланчині

2011-06-08 12:42:59

Особливий храмовий празник на Снятинщині В неділю 5 червня, по кількох роках старанної праці, невелика греко-католицька громада змогла втішитися новою дзвіницею яка прикрасила не тільки церкву, а й селище…

Косівщина - Різне та цікаве