Неділя, 05 липня, 2020

У Буковелі відкривається школа гуцульських промислів

У Буковелі відкривається школа гуцульських промислівКожних вихідних для відпочиваючих та гостей курорту відомі народні майстри України проводитимуть майстер-класи з вишивки, ткацтва, різьбярства, гончарства, ковальства....

Новини та події | 2012-04-04 11:00:16

У Буковелі відкривається школа гуцульських промислів Кожних вихідних для відпочиваючих та гостей курорту відомі народні майстри України проводитимуть майстер-класи з вишивки, ткацтва, різьбярства, гончарства, ковальства. А для любителів поспівати та потанцювати організовуватимуться майстер – класи з народного танцю та української народної пісні.

Так вже 8 квітня, у Вербну неділю, на гостей і туристів із усієї України та з-за кордону чекатимуть майстри-писанкарі, які відкриють для секрети розпису гуцульських писанок, хореографи, які навчать галицьких веснянок і гаївок, ознайомлять із великодніми обрядами та звичаями, іграми та забавами.

Тож чекаємо всіх бажаючих у Вербну неділю, 8 березня, о 13.00 годині на центральному буковельському майдані, що знаходиться біля кафе «Бугіль», на народну передвеликодню етнозабаву «Не я б’ю – шутка б’є: віднині за тиждень – Великдень».

Організатори: Event-агенство «Art-Bukovel»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38 067 342 87 69

+38 099 058 58 25

Косівщина - Новини Гуцульщини