Вівторок, 04 серпня, 2020

Нарешті вирішено конфлікт щодо паювання земель у Городниці на Городенківщині

Новини та події | 2012-03-19 17:15:53

Нарешті вирішено конфлікт щодо паювання земель у Городниці на Городенківщині Нарешті вирішено довготривалий конфлікт щодо паювання земель у Городницькій сільській раді Городенківського району.

Погожого дня, в п’ятницю, 16 березня, мешканці села урочисто отримали з рук першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василя Плавюка та в.о. начальника Головного управління Держкомзему у області Володимира Боднарчука перші 110 державних актів на право власності на земельну частку (пай).

Загалом необхідно було видати 282 держакти взамін сертифікатів. Вони вже підготовлені до видачі і найближчим часом всі будуть вручені мешканцям села.

В Івано-Франківській області стримується заміна понад 12 тис. сертифікатів на право на земельну частку (пай), з них більше 700 знаходяться на розгляді в суді, 4 тис. знаходяться у стадії переоформлення права на спадщину, 6,4 тис. нотаріально не переоформлено право на спадщину (спадщина встановлюється), 41 – подано заяву про втрату сертифікату, біля 1,5 тис. – відсутність коштів у громадян на реєстрацію державних актів.

Джерело: Прес-служба Головного управління Держкомзему у Івано-Франківській області

Косівщина - Новини Гуцульщини