Вівторок, 14 липня, 2020

КРУ в Івано-Франківській області реорганізовано у Державну фінансову інспекцію

Відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 № 1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.07.2011 № 765 "Про утворення територіальних органів Державної фінансової інспекції» контрольно-ревізійне управління в Івано-Франківській області реорганізовано у Державну фінансову інспекцію в Івано-Франківській області.

Органи Держфінінспекції продовжуватимуть здійснювати контроль за використанням ізбереженням державних фінансових ресурсів, ефективним використанням коштів імайна, станом ідостовірністю бухгалтерського обліку йфінансової звітності ворганах виконавчої влади, державних фондах, фондах загальнообов’язкового державного соціального страхування, бюджетних установах ісуб’єктах господарювання державного сектору економіки, атакож на підприємствах, вустановах та організаціях, які отримують кошти збюджетів усіх рівнів, державних фондів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування; дотриманням законодавства про державні закупівлі тощо.

У рамках реорганізації у складі Держфінінспекції в області утворено 5 територіальних структурних підрозділів: Івано-Франківську (м.Івано-Франківськ, Галицький та Рогатинський райони), Верховинську (м. Яремче, Верховинський, Косівський та Надвірнянський райони), Калуську (м. Калуш, м.Болехів, Калуський, Долинський і Рожнятівський райони), Коломийську (м. Коломия, Коломийський, Городенківський і Снятинський райони) об’єднані державні фінансові інспекції та Тисменицьку міжрайонну державну фінансову інспекцію (Тисменицький, Богородчанський та Тлумацький райони).

Косівщина - Новини Гуцульщини