Субота, 15 серпня, 2020

Причина аварії на газопроводі на Прикарпатті – отвір, який просвердлили невідомі

Управління МНС в Івано-Франківській області назвало причину аварії на газопроводі «Союз», що сталась 12 лютого. Надзвичайна ситуація виникла через втручання сторонніх осіб, які просвердлити отвір діаметром 27 мм у трубі.

Нагадаємо, що за даними рятувальників близько 6.45 години 12 лютого на магістральному газопроводі «Союз» в ділянці наземного переходу біля р. Бистриця – Надвірнянська в районі села Березівка, Тисменицького району стався прорив.

До ліквідації аварій було залучено 40 працівників «Прикарпаттрансгазу» та 19 одиниць техніки. О 18.17 годині еменесники ліквідували пошкодження. Таким чином вдалося запобігти перебоям у постачанні газу до Європи.


Установка кондиционеров цена - это гарантия качественной, эффективной и долгосрочной работы климатического оборудования.

На сегодняшний день, рынок климатической техники , представляют многие производители и огромный выбор оборудований. Продажа кондиционеров, вентиляционных систем, сплит-систем пользуется необыкновенным спросом на рынке техники. Вы можете подобрать технику согласно вашему бюджету.

Монтаж кондиционеров в условиях сложившихся аномальных погодных условий и сегодняшней жизни, является неотъемлемой частью нашего быта.


Косівщина - Новини Гуцульщини