Середа, 12 серпня, 2020

На Прикарпатті quot;хитрі quot; заготівельники не хочуть платити за худобу та молоко

П'ятниця, 10 лютого 2012 10:00

Заготівельник худоби майже рік водив селянку за ніс, поки вона не звернулася за допомогою в міліцію. Ще у березні минулого року 51-річна жителька села Тустань Галицького району здала свою корову мешканцю Крилоса. Той заплатив жінці за тварину дві тисячі гривень, ще три тисячі обіцяв віддати протягом місяця.

Селянка чекала обіцяного майже рік. Зрештою, звернулася з відповідною заявою в міліцію. Після цього заготівельник відразу розрахувався, щоб не мати ніяких проблем. Адже його дії могли кваліфікувати як шахрайство з усіма наступними правовими наслідками, пише «Афіша Прикарпаття».

Варто зауважити, що заготівельники худоби та тваринницької продукції нерідко зловживають терпінням селян, усіляко відтягуючи розрахунок.

Скажімо, працівники Тлумацького райвідділу міліції проводять перевірку колективної заяви мешканців села Якубівка Городенківського району. У ній селяни звинувачують голову одного з тлумацьких кооперативів у тому, що він шляхом обману та зловживання довірою людей заволодів молочною продукцією на суму 33 тисячі гривень. І такі заяви індивідуальних виробників молока не є поодинокими.

Косівщина - Новини Гуцульщини