Вівторок, 07 липня, 2020

На Прикарпатті п quot;яний автозаправник зірвав з міліціонера погони

Під час об’їзду центру Городенки міліцейський патруль звернув увагу на двох молодиків, які надто голосно й з уживанням ненормативної лексики спілкувалися біля кафе. Правоохоронці попросили парубків поводитися чемно, на що один із них відреагував досить агресивно. Він накинувся з кулаками на міліціонера, зірвав з його куртки комір і погон, інформує «Афіша Прикарпаття».

Правоохоронцям довелося застосувати силу й закувати хулігана в кайданки. Порушників спокою доставили в райвідділ міліції, де встановили їх особи. Вони виявилися мешканцями районного центру, до того ж рідними братами.

Невдовзі проти молодшого з них, 21-річного робітника автозаправної станції, прокуратура порушила кримінальну справу за опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов’язків з охорони громадського порядку. Такі дії мінімум караються штрафом від 850 до 1700 гривень, або ж позбавленням волі на строк до двох років – це максимум.

Старшого з братів притягнули до адміністративної відповідальності за появу в громадському місці в нетверезому стані. Він нещодавно повернувся із заробітків з Італії, тому з правоохоронцями не шарпався, достеменно знаючи, що за кордоном на поліцейського ніхто не дозволить собі підняти руку.

Джерело: Агенція новин Фirtka.if.ua

Косівщина - Новини Гуцульщини